İçeriğe atla

Rusya 2016 : Sergey Lazarev - You Are The Only One

Uğur

PUANINIZ?  

1 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• 1 ay sonra...

[align=center]Nyusha onumuzdeki yil Rusya'yi temsil etmek istedigini açikladi.[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...

Sergey Lazarev katılcakmış oha dedim.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu heriflemi kazanacak

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eurovision sarki yarismasidir . Solist Populerligi Yarismasi Degil

Boyle Bakarsak

Engelbert Blue Patricia Kaas Ve bircok Populer Isim Kazanirdi .

Bonnie Tylerida ekleyebilirim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eurovision sarki yarismasidir . Solist Populerligi Yarismasi Degil

Boyle Bakarsak

Engelbert Blue Patricia Kaas Ve bircok Populer Isim Kazanirdi .

Bonnie Tylerida ekleyebilirim

Toprak olmaya yüz tuttuktan sonra bende gitsem bende kazanamam. Şahsen ben 3'ünü kalkıp bir kez dinlemiş değildim.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Sergey daha yeni bir isim. Ayrıca gayet başarılı biri. Eurovision'da iş yapabilecek şarkıları var. Bende sevmiyorum ama çocuğun 1.lik ihtimali var şimdi. Şarkı açıklandıktan sonra daha net konuşabiliriz ama.

Ayrıca şimdi kalkıp Ellie Goulding katılsa sahnede sussa dolansa yine kazanır. Tamamen şarkı yarışması değil ama en büyük etki şarkıdan.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İşine gelmeyince ergen diye laf sokma çabaların beni benden alıyor. Ya baştan konuşmayacaksın ya da işine gelince bunu demeyeceksin.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Şarkıları tamam güzel bende açıp dinliyorum ama kendimizi kandırmayalım big 5 üyesi olmasalarda yine de 1. olacak şarkıları yoktu. Engelbert Humperdinck veya Patricia Kaas, Loreen ve Alexander Rybak'a karşı koyabilecek isimler miydi? Asla değillerdi. Ayrıca alkış değil dediğin gibi "şarkı" yarışıyor. Ne alkışlanan şarkılar derece alamadı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu adamın 2008'deki şarkısı çok tırttı. Genel olarak kendi şarkıları da tırt zaten. Kendi şarkılarına benzer bi şeyle katılırsa 20. olur ama Rusya sağlam bi ekip hazırlamıştır, iddialı gelirler tahminimce.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...