İçeriğe atla

Polonya 2016 : Michał Szpak - Color of Your Life

Uğur

PUANINIZ?  

3 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
 Bulgaristan'ın bu kadar yukarıda olmasına, Azerbaycan'ın, Hırvatistan'ın ve Israil'in bu kadar çok geride kalmasına ve Almanya'nın sonuncu olmasına g*tümle gülüyorum sadece. Hayatımda izlediğim en kötü oylama buydu herhalde. 

aljshfdkoajskmdfsfg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Jüri Polonya'nın halk oyunu acayip kırıyo, ondan bahsediyoruz.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ne jüriden 7 alacak kadar iğrenç, ne de halktan 222 alarak 3. olacak kadar iyi bi şarkı-performanstı. Genelde 8. olmasına şaşırdım 14-15. olur diyodum. Polonya da uzun zamandır iyi bi derece almıyodu, sevindim onlar adına. 

Gizlenmiş İçerik

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Röportaj sorularını ilk yolladığımız isimlerden. Eurovision'a 2 hafta kala bize "Eurovisiontime.com'a selamlar" tadında 30 saniyelik bi video yolladı. Röportaj bir haftaya gelecek dediler ama gelemedi. Shame!

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...