İçeriğe atla

Polonya 2016 : Michał Szpak - Color of Your Life

Uğur

PUANINIZ?  

3 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• 1 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

2014 yılında Polonya'yı Cleo ile beraber temsil eden Donatan Facebook üzerinden 'Bu yıl bizi yine Cleo temsil edecek' açıklamasını yaptı ve ekledi; Belki de bu sefer mülteciler Hakkında şarkı yapar? Ağlama Fransa, ağlama Almanya. İşte töleransın karşılığı bu '

Şakadır bu umarım. Bi ton sanatçı var yine mi bu temsil edecek, Michal Szpak'ın ismi geçiyordu keşke o temsil etse.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2014 yılında Polonya'yı Cleo ile beraber temsil eden Donatan Facebook üzerinden 'Bu yıl bizi yine Cleo temsil edecek' açıklamasını yaptı ve ekledi; Belki de bu sefer mülteciler Hakkında şarkı yapar? Ağlama Fransa, ağlama Almanya. İşte töleransın karşılığı bu '

Şakadır bu umarım. Bi ton sanatçı var yine mi bu temsil edecek, Michal Szpak'ın ismi geçiyordu keşke o temsil etse.

O olayı ben anlamıyorum, Donatan temsil falan etmedi ki, adı niye yazıyordu hâlâ idrak edebilmis degilim. Kız sahnede tekti danscilarla

Donatan ve Cleo grup diye hatırlıyorum. Cleo vokal ise Donatan işin diğer kısımlarıyla uğraşıyordur tam emin değilim. Cleo'nun tek başına çıkardığı şarkıları da var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gerizekalı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Polonya ulusal final katılımcıları açıklandı.

• Natalia Szroeder - Lustra
  • Edyta Górniak - Greateful
  • Taraka - In the Rain
  • Aleksandra Gintrowska - Missing
  • Michał Szpak - Color of Your Life
  • Margaret - Cool Me Down
  • Kaisia Moś - Addiction
  • Dorota Osińka - Universal
  • Napoli - My Universe

Birçok tanıdığım isim var, Michal şarkısını youtube'de yayınlamıştı sanırsam, Dorota, Margaret, Michal ve Edyta'dan ümitliyim. Natalia'yı da ETSC'de yarıştırmıştım daha önce. Bakalım ne yapacaklar

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
    /emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

[video=youtube]

Michal'ın ulusal final şarkısı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...