İçeriğe atla

Norveç 2016 : Agnete - Icebreaker

Uğur

PUANINIZ?  

4 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 288
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu sene bi saat daha geç (TSİ 21:55) başlayacakmış sanırım. TSİ 12'de bitecek yarışma. Araya giren yarım saatlik oylama boşluğu kalkmış. Süper final kalktı mı, devam mı bilmiyorum. 2 saat 5 dakika süreceğine göre devam gibi duruyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Süperfinalin kalktığını sanmam çünkü geçen gün tablo yayınlamışlar final ve süperfinal için ikişer tane. Eurovision TV'de TSİ 21:55 - 00:10 arası sürecek diyo.

Doğru bak onu düşünememişim ben. Oh iyi iyi daha zevkli oluyo öyle. 10 geçe bitiyodur belki bilmiyorum, NRK'nın sitesinde 12'den sonra başka program görünüyo.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ulusal final izleme ve değerlendirme heyet-i umumiyesi toplansın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Melodi Grand Prix 2016 finalini dilerseniz;

Eurovision TV üzerinden :

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

NRK web sitesi üzerinden :

Gizlenmiş İçerik

izleyebilirsiniz.

Aynı zamanda; NRK'nın Android, IOS ve Apple TV uygulamaları üzerinden de izleyebilirsiniz.

Yayın 21:55'te başlayacaktır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...