İçeriğe atla

Norveç 2016 : Agnete - Icebreaker

Uğur

PUANINIZ?  

4 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Agnese - Icebreaker: Bu tarz şarkılar MGP'de yarıştıkları ilk turda gidiyolar, yine öyle olur kanımca. Performansı çok iyi olursa bilemem tabii. NF'ye renk katacak ama başarılı olmaması gereken bi şarkı.

Elouiz - History: 10'u da çok sevmiyodum, bu daçok hoş gelmedi. Tone Damli şarkılarını hatırlattı bana oldukça. Performansı iyi olursa bi şeyler yapabilir ama çok da umudum yok.

Freddy Kalas - Happy Rush: Bulgaristan-Romanya yöresinden çıkmış bi şarkı gibi. İnanılmaz dandik bi şarkı lmasına karşın seyirciyi costurabilirse süper finale çıkıp orada sonuncu olabilir. Coşturamazsa pat diye gider zaten.

Laila Samuels - Afterglow: Laila (yanılmıyorsam 42. ETSC'de) MGP'de yarışıp 2. olmuştu. Ben pek bi severim kendisini. Sadece snippetlere bakarsak bana en çok umut veren şarkı da bu oldu. Margaret'in cool havası var tanıtımında biraz, performansı da iyi olur umarım.

Makeda - Stand Up: İlk turda elenecektir ama eğlenceli, çerezlik hoş bir şarkı.

Pegasus - Anyway: Tırt. MGP'yi rocksız geçmemek için konulmuş gibi.

Stage Dolls - Into the Fire: Koskoca adamlar boyband şarkısı gibi şarkı yapmışlar.

Stine Hole Ulla - Traces: İlgi çekmiyor ama süper finale çıkabilir. Şarkı çok ilgi çekmese de kız opera kökenli bir isim yamulmuyorsam ve canlı performansıyla işi bir noktaya kadar taşıyabilir.

Suite 16 - Anna Lee: Hiç sevmiyorum bu van direkşın çakmalarını. Türediler birden bütün İskandinavya'da.

The Hungry Hearts ft. Lisa Dillan - Laika: Şahsen en merak ettiğim şarkılardan. DMGP'de görüyoruz genelde bu tarz şarkıları. Sahneleri iyi olursa, şansları var bence.

Oldukça ünsüz isimler var. Şu an en popüler olanları Suite 16, televizyonda yapılan bir "boyband yarışması"nda bir araya gelmiş bir grup. Stage Dolls da bildiğim kadarıyla 80'ler, 90'lar zamanlarında popüler olan bir rock grubu, onun avantajını kullanabilirler. Laila Samuels 6-7 yıldır piyasada olan ama tanınmayan, popülerleşememiş bir isim bildiğim kadarıyla. Elouiz daha yeni ve sitede yarışmıştı. Stine yine bi TV yarışmasından çıkmıştı sanırım. Pegasusun sadece adını hatırlıyorum, diğerlerini hiç bilmiyorum. Geçtiğimiz 2 senedeki gibi net birinci yok gibi bu sene, bakalım ne olacak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 288
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Kalas'ın şarkısı diskalifiye olma tehlikesiyle karşı karşıyaymış. 2011'de yayınlanan başka bir şarkıyla benzerlik taşıdığı iddia edilmiş. NRK da sitesinde sormuş sizce benziyorlar mı diye.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Spotify'a gelmis dinledim dun, bi kac gun icinde fikirlerimi yazacagim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Spotify üzerinden dinlemek isteyenler için :

MGP resmi hesabı açtığı çalma listesine Pegasus'un şarkısını eklememiş niyeyse ya da bende gözükmüyor, buyrun o da burda :

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Tek favorim Feel da Rush, biraz da delirelim be

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Çok kötü o ya

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> Norveç bu, Moldova değil ki. Afterglow kazansın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tek favorim Feel da Rush, biraz da delirelim be

Gizlenmiş İçerik

Çok kötü o ya

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> Norveç bu, Moldova değil ki. Afterglow kazansın.

O da pek sıkıcı ya

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> Şarkılara bak, neresinden tutsam elimde kalıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aa ben buraya yazmayı unutmuşum. Adaylar içinden ''Afterglow'' ön planda benim için de. İlginç bir şekilde ''Laika''yı da beğendim. ''History'' ve ''Traces'' sevdiğim tarzda şarkılar olsalar da bir süre sonra beni sıkmaya başladılar. Umarım Karin'in başına gelen Laila'nın başına gelmez de süperfinalde görürüz en azından kendilerini. Freddy Kalas'ın rezalet şarkısı da süperfinale kalabilir gibi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...