İçeriğe atla

Karadağ 2016 : Highway - The Real Thing

Uğur

PUANINIZ?  

3 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• 4 ay sonra...
  • İleti 31
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

[align=center]Bu yil Isveç'te Karadagi "Highway" grubu temsil edecek.[/align]

[align=center][video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

Marko, Petar, Luka ve Bojan'dan oluşan Highway topluluğu şarkılarını 4 Mart'ta yayınlayacaklarını açıkladı Topluluk üyelerinden Bojan, 2005 yılında Sırbistan & Karadağ'ı temsil eden No Name topluluğunun içindeydi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Nedense daha iddialı bir şeyler beklemiştim. Olmamış. Bu sene Balkanlar final göremeyecek galiba.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fazla bağırmasalar iyiymiş de, ben de daha iddialı bir şeyler beklemiştim niyeyse.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Son 2 senedir iyiydi sarkilari, ayni tempoda devam ederler, ya da biraz olsun uzerine cikabilirler belki diye umutluydum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Balkan şarkılarıydı ama onlar. Kendilerine ait olmayan bi tarza girişince batıyo genelde balkan ülkeleri.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Son 2 senedir iyiydi sarkilari, ayni tempoda devam ederler, ya da biraz olsun uzerine cikabilirler belki diye umutluydum.

Balkan şarkılarıydı ama onlar. Kendilerine ait olmayan bi tarza girişince batıyo genelde balkan ülkeleri.

Aynen..

Bi de Zeljko etkisi vardi tabii Karadag sarkilarinda. Daha iyisini yaptirabilecekken, neden farkli maceralar pesinde kosuyolar anlayabilmis degilim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...