İçeriğe atla

İtalya 2016 : Francesca Michielin - No Degree of Separation

Uğur

PUANINIZ?  

1 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Bir kez giremedim onda da bu kadar üstüme gelmeniz gerekmezdi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Senle alakalı bir durum değil bu. Haberleri yerli-yabancı ilk ekleyen sitelerden biriyiz. Düzgün ve akıcı bir dille ve özenli bir görünümle de sunmaya çalışıyoruz. Bilinmesi gereken her şeyi ve daha fazlasını haber olarak ekliyoruz. Buna rağmen ilgi görmediğimiz gibi hala bizim haricimizdeki kaynaklar öne çıkarılıyor ve kimse iplemiyor anasayfayı ve oraya giden emekleri. Onun bir bezginliği var sadece. Açıklanan şarkıların haberini 1 dakika içerisinde (eurovision.tv den dahi önce) ekliyorsun ama biri gelip "Ben anasayfaya üye değilim, bakmıyorum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/laugh@2x.png 2x" width="20" height="20">é) diyo. İtalya'nın durumu, haberin orijinalini aldığımız sitede dahi bu derecede ayrıntılı açıklanmamıştı mesela.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir kez giremedim onda da bu kadar üstüme gelmeniz gerekmezdi.

Senle alakalı bir durum değil bu. Haberleri yerli-yabancı ilk ekleyen sitelerden biriyiz. Düzgün ve akıcı bir dille ve özenli bir görünümle de sunmaya çalışıyoruz. Bilinmesi gereken her şeyi ve daha fazlasını haber olarak ekliyoruz. Buna rağmen ilgi görmediğimiz gibi hala bizim haricimizdeki kaynaklar öne çıkarılıyor ve kimse iplemiyor anasayfayı ve oraya giden emekleri. Onun bir bezginliği var sadece. Açıklanan şarkıların haberini 1 dakika içerisinde (eurovision.tv den dahi önce) ekliyorsun ama biri gelip "Ben anasayfaya üye değilim, bakmıyorum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/laugh@2x.png 2x" width="20" height="20">é) diyo. İtalya'nın durumu, haberin orijinalini aldığımız sitede dahi bu derecede ayrıntılı açıklanmamıştı mesela.

Ben sizi anlıyorum emeğinize de saygım var.Çok emek verdiğinizi de biliyorum.Emeklerinizin karşılığını tabiki hak ediyorsunuz haklısın.Ben sadece bir anda bana biraz ters yazınca kötü hissettim o kadar.İlk kez bakamamıştım o da ayrı bir etken oldu üstüme geldiniz yazmama.Sorun yok zaten bundan sonra hep girmeye çalışacağım.Benim bu anasayfa olayıyla alakalı çok bilgim yok bahsederseniz biraz bana süper olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kotu

YUKARDA ALLAH VAR KORKMAZ MISIN

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...