İçeriğe atla

İsrail 2016 : Hovi Star - Made of Stars

Uğur

PUANINIZ?  

5 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

vaaoovv diyebileceğim şarkılar değil maalesef ortalama kalmış sadece 2 şarkı hoşuma gitti Follow The Sun ve Hovi'nin yorumladığı Made of Stars

Ella'nın sesi çok güzel ama şarkı da kararsız kaldım ben  

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Nofar Salman keşke o şarkıyı İbranice okusaymış o yorumu İbranice'ye daha çok yakışırdı 

de ama hiç biri bir  Rak Bishvilo  değil 

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 118
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Ben de hiçbi şarkıyı beğenmedim.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]İnternette fanlar tarafından 500 imza toplanmış şarkının değişmesi için. Hafta sonu yapılan toplantıda delegasyon da, fanlar da mutlu olmadıklarını belirtmişler şarkıdan. Ulusal finalde 3. olan şarkıyı stüdyoya girip okuyacakmış Hovi Star. Sonra hangisini beğenirlerse onu yollayacaklar sanırım.

[video=youtube]

[/align]
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Halkın kararını önemsemeleri ne kadar da hoş bi davranış. Bizde olsa madem beğenmediniz, katılmıyoruz sie derlerdi

Gizlenmiş İçerik

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

saygısızlıgın saçmalığın dibi artık yani seçilen bir şarkıya karşı yaptıklarına bak e demezlermi şimdi o kadını 3. neden yaptınız diye o zaman 1. yapsaydınız 

Gizlenmiş İçerik

şarkı da gayette hoştu Moran'dan sonra boşladılar sanki bunlarda be

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...