İçeriğe atla

Belçika 2016 : Laura Tesoro - What's The Pressure

Uğur

PUANINIZ?  

6 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 133
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

tom kazanmalıydı bence

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> cidden hiç biri loic e yetişemez o kat kat daha iyiydi

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
:heart:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

içinde yine bir türk olan şarkı stockholm da

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Astrid favori diye okumuştum bi kaç yerde, sonuncu olarak elenmesi sürpriz olmuş olmalı. Bu akşam ulusal finali izlemek istiyodum fakat vaktim olmadı, şarkıların hiçbirini de dinleyemedim. Laura'ya bir bakayım şimdi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tesoro kazanır umarım.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Geçen seneki kadar iyi bir şarkı çıkmaz. Derece mutlaka düşer. Tesoro veya Adil bir şey yapabilir belki ama Tesoro'nun biraz daha ihtimali var olarak görüyorum.

Daha şarkılar bile açıklanmadan demiştim.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...