İçeriğe atla

Ermenistan 2016 : Iveta Mukuchyan - LoveWave

Uğur

PUANINIZ?  

6 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Ermenistan bişey yapamaz bu şarkıyla. Ben de beğenmedim.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 92
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

canım ilk 50 saniyeye şarkı koymayı unutmuşsunuz? 

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Tamamen bu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mucukcuum kendini Adele mi sanmış naapmışş o girişi  öylee

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">  alt yapıyı çok beğendim çok iyi ama şarkıı bilemedim ya çözemedim çözene kadar da zaten şarkı bitiyor

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">  hoş ve farklı bir havası var şarkının verdiği havayı sevdim ben biraz daha dinlersem sevebilirim sanırım 

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ermenitandan bir balon daha

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> geçen yılki bile daha çok dinlenebilir bir şarkıydı. bu şarkının ne başı belli ne sonu ne bi şeyi. sevmedim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Iveta'dan basit pop bir şarksıı bekliyordum. Şaşırtmasına sevindim. Yılın en farklı şarkılarından biri. İlk dinlemede sevilecek gibi değil ama havası çok başka ya. Bana tamamen sahne şovu düşünülerek hazırlanmış bir şarkı gibi geldi. İlk 30 saniyede karanlık bir şekilde Iveta yalnız. O garip gerilim müziği kısmında kameralar hızla yaklaşacak, açılar değişecek falan. Öyle bişiler canlandı benim kafamda. Ve gerçekten beğendim. Bu yıl alternatif şarkıların yılı gibi oldu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yerli sanatçılar için konuşayım; genede 1 hafta sonra geliyo Spotify'a. 

Eurovision şarkıcılarının çoğunun Spotify profili bile yok gerisini sen düşün.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...