İçeriğe atla

Eurovision 2016 ''Come Together''

Pinlenen İletiler

Ben Hollanda'daki o 10 saniye sessizlik kısmına bayıldım. Seyirciyle kurduğu temas çok hoş bi hava katıyo bence performansa. Çok başarılı.

Sahne bu sene MF sahnesinden çok DMGP sahnelerini andırıyo; ufacık tefecik, hiç sevmedim. Yine grafik hataları oldu bi kaç yerde, bu sene de Microsoft'la çalışıyolarsa lütfen seneye bıraksınlar. Mülteci temalı ara şov çok yapmacıktı, sıkıntıdan patlamak üzereydim ki bi Grande Amore açtım, üzerine Goodbye to Yesterday patlattım kendime geldim. Döndüğümde Amir vardı ekranda, o performansla bırak ilk 3'ü, ilk 10'a yarabbi şükür desin. Mans'ın da sunuculuğunu sevmedim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ulan bize geçiş sırasında sürekli demir yığını gösterdiler, sahne desen kötü bir 2009 klonu iğrenç iğrenç iğrenç, postcardlar farklı olduğu için onu sevdim bir tek. İsveç mf mi yapıyor ne yapıyorsa yapsın ama bir daha esc düzenlenmesin arkadaş 2015'te bile daha iyiydi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Birkaç gün girmedim resmen İsveç'e gömme başlığı olmuş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Grafikler efsane olmuş bence. Ülke grişlerine bit-tim.

Girişlerin o demir yığını üzerinden görünmesini ben de sevmedim. Ancak Måns ve Petra'nın yer yer atışmalı sunuculuğu güzeldi.

Bu sene Interval Act'ler iki YF'de de yıktı geçti bence. 2. YF'nin açılışı resmen 2013'teki müzikal şova selam gibiydi, çok eğlendim.

Şovlar çıldırmış. Şarkılar ne kadar kötüyse şovlar o kadar iyi gitmiş. Çok keyif aldım ben bu yıldan.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...