Jump to content
Sign in to follow this  
Oziskozan

EUROFESTIVAL - 2. TUR

2. TUR  

8 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

1. TUR'dan yükselen şarkılar:

1) :San Marino: SAN MARINO          2013 - VALENTINA MONETTA                  - CRISTALIDE (VOLA)

2) :Andorra: ANDORRA              2009 - SUSANNE GEORGI                        - LA TEVA DECISIO (GET A LIFE)

3) :France: FRANCE                 2012 - ANGGUN                                      - ECHO (YOU & I)

Şeklinde oldu. 2. TUR'daki diğer 7 şarkı ise:

1) :Slovenia: SLOVENIA              2013 - HANNAH                                     - STRAIGHT INTO LOVE

2) :Finland: FINLAND                2009 - WALDO'S PEOPLE                        - LOSE CONTROL

3) :Germany: GERMANY               2012 - ROMAN LOB                                - STANDING STILL

4) :Macedonia: FYR MACEDONIA    2014 - TIJANA DAPCEVIC                       - TO THE SKY

5) :Romania: ROMANIA              2013 - CEZAR                                        - IT'S MY LIFE

6) :Finland: FINLAND               2013 - KRISTA SIEGFRIDS                       - MARRY ME

7) :Norway: NORWAY               2011 - STELLA MWANGI                           - HABA HABA

Şeklinde olacak. 

Hatırlatma: Eğer oyladığınız şarkı dışında tur atlamasını istediğiniz şarkı veya şarkılar varsa yoruma yazmanız, olası bir eşitlik durumunda istediğiniz şarkının tur atlamasını sağlayacaktır.

Oylama pazar akşamı bitecek. Bu yüzden oylamayan arkadaşlar oylasinlar ona göre. Eren, cristalide eğer yeterli oyu alırsa eşitlik için sayende avantajlı konuma geçti.

Echo'ya verdim. :D

Ben bu organizasyonu tam olarak anlayamadim. 2007 - gunumuz arasindaki donemde her ulke adina bir sarki mi yarisabiliyor?

to the skya verdim ( tutmadın ) :h 

KÜFÜR ETME BANLARIM ŞAKAM YOK :h 

amacımız 2007 - 2014 arasındaki şarkıların arasından -bize göre- en iyisini seçmek :) 

her ülkenin 2007-2014 arasındaki her türlü şarkısı yarışabilir.