İçeriğe atla

uzun bir aradan sonra Merhabaa:)

Pınarella

Pinlenen İletiler

Pınarcığım hoş geldin, talha ben de, çok uzun zamandır konuşamıyorduk pınarla güzel oldu.Uğurla uzun zamandır tanışıyoruz evet ama çağatayla tanışıklığımız daha eski sanırım. Semihle de (bittersweet nickli sen idiysen eğer) aynı yarışmada bulunduk ama pek konuştuğumuz söylenemez.Sonuç olarak hoşgeldin pınar.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Benimdir o da, Euro-Star'dan mı bahsediyorsun?

Tam hatırlamıyorum ama büyük ihtimal odur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 36
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Popüler Günler

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Senin adın talha miydi ya bir sene oldu geleli yeni öğreniyorum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Euro-Star'a katilmadik biz hic Semih'le, bir kac yarismadir anca.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben tanımıyorum

Gizlenmiş İçerik

hg pınar

Gizlenmiş İçerik

@Efsane kop kız kanka geldi sana

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Euro-Star'a katilmadik biz hic Semih'le, bir kac yarismadir anca.

Gizlenmiş İçerik

2-3 yarışma katıldım ben. Sonuncu olduydum hep. 10. olmuştum bi kez, büyük başarımdır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Semih sen eskiden etscde de kötü gidiyordun uyeler elitlesince dereceler yukseldi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> sende bi değişiklik yok ama uyeleri epey degistirdin

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...