İçeriğe atla

yerli yarışma İşte Benim Stilim

Reyiz

Pinlenen İletiler

Tv8 sırf Öykü için izlenir. Kadının en azından izleyene saygısı var diğer sunucu gibi sadece oturup sonra yarışmacılara siz rahatsınız ben yoruluyorum demiyor. Ayrıca jürilerde çok iyi bir şekilde toplanmış. Saç baş makyaj her şeyle tecrübeliler. Bülent Ersoy olmasa Show tv'deki bir şey yapamaz. Yarışmacılara gelirsek Tv8'de Nazlı Sultan ve Almila gibi ciddi tarz sahibi insan var. Onun dışındakilerde yine kat kat iyi giyiniyor diğerlerine göre. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 293
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

TV8'i sadece kızların kavgası için izliyorum geride kalan unsurlar ilgimi çekmiyo

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kavga izlemek istiyosan Show Tvdekini izle .d

Show tvdekilerin kavgası samimi değil tv8dekiler hardcore kavga ediyo

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

TV8'dekinde Acun konuk juri mi olmus? Her hafta olmayacak sanirim orada. Niye buyuk finale saklamamis ki durduk yere bu hafta gelmis, ilginc.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ay Benzemez Kimse Sana nasil dusmus?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/ohmy@2x.png 2x" width="20" height="20">

Hep Melodifestivalen ve DMGP yuzunden....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oha erkek yarismaci mi?

Gizlenmiş İçerik

TV8'dekini gordum gecen. Utopya'nin konusuldugu gunduz kusagi programi tutunca, Bu Tarz Benim icin de bir on program hazirlamislar, ilk sezon yarismacilarindan.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yalnız benimde içimden geçmişti öyle bir şey ama erkekler ne yapabilcek ki. Kadının daha çok ilgilenmesi gereken şey var.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Çok fazla sürebilecek bir şey olmaz erkekler. TV8 formatını diğer ülkelere dağıtmaya başlamış ilerleyen aylarda 3 veya 4 kanalda yayına başlayacakmış.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...