İçeriğe atla

yerli yarışma İşte Benim Stilim

Reyiz

Pinlenen İletiler

• İleti 293
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

[align=center]Sahiplenen "erkek" tutuşu

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

[/img][/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mahkeme sonunda kararını vermiş. Bu Tarz Benim adı Show TV'ye verilmiş ama bu adı kullanarak moda ve trend içerikli program yapamayacak. Format TV8'e verilmiş ve bu formatı kullanabilerek adını Bu Tarz Benim olarak kullanabilecek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"Bu Tarz Senin" yapsinlar adini ciksinlar isin icinden.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Benzemez Kimse Sana zaten ikisini de ezdi gecti Cumartesi reytinglerinde. AB'de ilk 5'e bile girdi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Show TV Bu Tarz Benim'e haftalık 250bin TL civarı para ödüyordu, Acun 750bin TL civarı önerdi. Bugün hiçbir kanal bir yarışma programına bu parayı ödemez. Bölüm başı maliyeti bu kadar yüksek dizi sayısı bile 1-2 tanedir ancak. Acun kar etmemeyi göze alarak, kanalın reyting ihtiyacı yüzünden aldı programı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Show TV kimseye ödeme yapmıyo zaten. Acun Star'a gitti, sonra kendi kanalını kurdu hala Show TV'den parasını almaya çalışıyor. Paraları ödenseydi de giderdi ama program TV8'e. Kazandıkları para üçe katlandı resmen.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...