Jump to content
Uğur

yabancı dizi Orange is the New Black

Recommended Posts

Hayir ilk bolumde Vee'nin uzerinde hic durmadilar nerdeyse sezon arasi bolumler gibi anneler gunu hazirliklarini izledik durduk. Ne bostu. Ikinci bolume baslamadim daha.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ben erindim daha 2. bolume baslayamadim hala.

Bu sezon Piper Chapman'dan resmi olarak nefret etmeye başladım, çevresindeki herkesin hayatını kararttı :@ Yine de sezonun en iyi sahnelerinden birisi kendisine aitti, kullanılmış iç çamaşırı işine girdikten sonra diğer kadınları ikna etmeye çalışırken yaptığı konuşma  :haha: :haha:

Red  :heart: Alex  :heart: Stella  :f28: Morello'nun evlenmesi  :heart: Pennsatucky  :f04: Black Cindy  :siritma: Norma'nın hikayesi genel olarak o kadar gereksiz uzatıldı ki :12:  1-2 bölüm olsa ilgi çekerdi bence ama uzatıldığı için sıktı beni. Suzanne'e bu sezon pek ilgi çekici bi şey yazamamışlar bence, diğerlerinden daha çok ilgi çektiği için biraz geri planda tutmak istemişler gibi geldi bana. Anneler günü bölümünü ben çok sevmiştim, özellikle sonu aşırı acıklıydı bence. Ayrıca Alex'i öldüreceklerini sanmıyorum ama keşke cliffhanger olarak o hikayeyi bırakmasalardı. 

3. sezonun 5. bölümündeyim. Bu sezon baya bi sıkıcı ilerliyo şu an. Normalde iki günde bitirmiştim ilk sezonunu bu dizinin.

İlk bölüm kötüydü ama devamı fena değildi sezonun bence. Oz'dan bu kadar açık çakmalamasalar daha iyi olurdu tabii. Müslüman bi karakter soksalar diziye bi heyecan getirir bence. Bi de

sezon finalinde bir kişi bile mi kaçmaya çalışmaz arkadaş

?

Spoiler verme Zürey Fa.

Sezon finaline geldim nihayet. Her zaman olduğu gibi yine 1,5 saatlik bölüm, izlemeye erindim ama bugün içinde izlerim kesin. Pek yavan ve sıkıcı başlayan sezon ortalara doğru açıldı.

Bu sezon da dizideki favori karakterim değişmedi; Red. Mutfağına öyle ya da böyle kavuşması sezonun en güzel olaylarından biriydi. İlk iki sezon nefret ettiğim Alex'e, Piper'ın salaklıkları sayesinde sempati duymaya başladım. Bu sezon beni en çok etkileyen karakter hikayesi Dogget'ınki oldu. Sophia için de içim parçalanmadı değil. Sezon finalini henüz izlemedim fakat sezon finalinde olmaz ise, önümüzdeki sezon intikamını feci şekilde alacağından eminim.

sezon finalinde bir kişi bile mi kaçmaya çalışmaz arkadaş

Katılıyorum :D