İçeriğe atla

yabancı dizi Orange is the New Black

Uğur

Pinlenen İletiler

• 2 hafta sonra...

Bu sezon Piper Chapman'dan resmi olarak nefret etmeye başladım, çevresindeki herkesin hayatını kararttı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
 Yine de sezonun en iyi sahnelerinden birisi kendisine aitti, kullanılmış iç çamaşırı işine girdikten sonra diğer kadınları ikna etmeye çalışırken yaptığı konuşma 

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
:haha:

Red 

Gizlenmiş İçerik

Alex 

Gizlenmiş İçerik

Stella 

Gizlenmiş İçerik

Morello'nun evlenmesi 

Gizlenmiş İçerik

Pennsatucky 

Gizlenmiş İçerik

Black Cindy  

Gizlenmiş İçerik

Norma'nın hikayesi genel olarak o kadar gereksiz uzatıldı ki :12:  1-2 bölüm olsa ilgi çekerdi bence ama uzatıldığı için sıktı beni. Suzanne'e bu sezon pek ilgi çekici bi şey yazamamışlar bence, diğerlerinden daha çok ilgi çektiği için biraz geri planda tutmak istemişler gibi geldi bana. Anneler günü bölümünü ben çok sevmiştim, özellikle sonu aşırı acıklıydı bence. Ayrıca Alex'i öldüreceklerini sanmıyorum ama keşke cliffhanger olarak o hikayeyi bırakmasalardı. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

İlk bölüm kötüydü ama devamı fena değildi sezonun bence. Oz'dan bu kadar açık çakmalamasalar daha iyi olurdu tabii. Müslüman bi karakter soksalar diziye bi heyecan getirir bence. Bi de

sezon finalinde bir kişi bile mi kaçmaya çalışmaz arkadaş

?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra...

Sezon finaline geldim nihayet. Her zaman olduğu gibi yine 1,5 saatlik bölüm, izlemeye erindim ama bugün içinde izlerim kesin. Pek yavan ve sıkıcı başlayan sezon ortalara doğru açıldı.

Bu sezon da dizideki favori karakterim değişmedi; Red. Mutfağına öyle ya da böyle kavuşması sezonun en güzel olaylarından biriydi. İlk iki sezon nefret ettiğim Alex'e, Piper'ın salaklıkları sayesinde sempati duymaya başladım. Bu sezon beni en çok etkileyen karakter hikayesi Dogget'ınki oldu. Sophia için de içim parçalanmadı değil. Sezon finalini henüz izlemedim fakat sezon finalinde olmaz ise, önümüzdeki sezon intikamını feci şekilde alacağından eminim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sezon finalinde bir kişi bile mi kaçmaya çalışmaz arkadaş

Katılıyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Netflix Türkiye'ye geldi iyi güzel de, Türkiye kataloğunda yok bu dizi. Kimileri Türkiye'de yayın hakları Digiturk'te olduğundan Netflix'te yer almıyor olması bu yüzden diyor; umarım gelir de eyçdi eyçdi izleriz rahat rahat.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...