İçeriğe atla

Sitede Revizyon

Uğur

Pinlenen İletiler

Arkadaslar yayin hayatina Ocak 2012'de baslayan sitemizdeki ilk ciddi revizyonu bu aksam saatlerinde aldigim kararla gerceklestirdim. 

Siteyi artik Volkan ve Melih'le beraber yurutecegiz. Son zamanlarda siteyle pek ilgilenemeyisim bende bu kararin dusunulmesine yol acti. Bu iki arkadasa olan guvenim tam. Siz degerli Eurovision Time uyeleri de bu karari sicak karsilayacaginiza eminim. Hep beraber Eurovision Time'i ayakta tutmaya devam edecegiz.

Sevgiler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlahi adaletin bir demet akalın şarkısından ibaret olmadığını görmek sevindirici. zamanında bir üyenin çirkefliğiyle elimden alınan ünvanım geri geldi hakkımla çok emeğim var kimse sevmesin beni ama adaletli puanlama yapsın . bundan sonra bilhassa tespitlerimle burda olacağım 

Uğurada teşekkürler görev için 

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun arkadaşlar

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Site için iyi bir adım oldu bu.Ben yokken çok yarışma yapmayın heheh

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Can benim için görmesem bile zamanında özel hayatımda çok şey paylaştığım bir insan kimi zaman onu çok sevmemin bedelini ondan uzak kalarak kalmak zorunda kalarak ödesemde çok iyi bir dost kazandığımı biliyorum ve yakın bi yere çıkarsa ziyaretine gidicem ve gelmesini sağ salim dönmesini iple çekicem 

şimdiden hayırlı teskereler hocam 

Gizlenmiş İçerik

Başının belası melih 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun arkadaşlar yeni görevlerinizde basarılar

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Can seni de ozlucez. Dondugunde destegini bekliyoruz ayni sekilde.

Sent from my iPhone using Tapatalk

her daim desteğe hazırım biliyorsun zaten geldikten sonra da olacak:)

Can benim için görmesem bile zamanında özel hayatımda çok şey paylaştığım bir insan kimi zaman onu çok sevmemin bedelini ondan uzak kalarak kalmak zorunda kalarak ödesemde çok iyi bir dost kazandığımı biliyorum ve yakın bi yere çıkarsa ziyaretine gidicem ve gelmesini sağ salim dönmesini iple çekicem 

şimdiden hayırlı teskereler hocam 

Gizlenmiş İçerik

Başının belası melih 

çok sağ ol melih:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hayırlı olsunnnnn

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...