İçeriğe atla

O koltuğa oturur muydunuz?

Züreyfa

O koltuğa oturur muydunuz?  

9 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/img][/align]

[align=center]Dubai’de yapılacak freak show adıyla bilinen ilginç özellikleri olan kişilerin yer aldığı gösteriye katılmak için İstanbul’a gelen Alman Rolf Buchholz, THY’nin Dubai’ye gidecek uçağına bindi. Dünya'nın en çok piercing’e sahip adamı olarak Guinness Rekorlar Kitabı’na giren Buchholz, tamamı dolu olan uçaktaki koltuğuna oturdu. Alman rekortmenin yanındaki koltuğa oturması gereken yolcu, Bochholz’un yüzünün korkutucu olması sebebiyle oturmak istemedi ve kabin ekiplerinden yardım istedi. Bunun üzerine kabin ekipleri piercing rekortmeninin yanına oturması için uçakta gönüllü olup olmadığını sordu. Israrla gönüllü aranmasına rağmen bir türlü o koltuğa kimse oturmak istemedi. Bu sırada uçak bir saate yakın rötar yaptı.

Uzun süren ikna çabalarından sonra bir yolcu, o koltuğa oturmayı kabul etti ve uçak gecikmeli de olsa kalktı. Dünyan en çok piercing’e sahip adamı unvanını taşıyan Buchholz’un dudak çevresinde 94, kaşlarında 25, burnunda 8, genital bölgesinde 278 olmak üzere toplamda 453 piercing’i bulunuyor.

Peki siz o uçakta olsaydınız bu 453 piercing'li ve 2 boynuzlu kişinin yanında oturmayı kabul eder miydiniz?

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Semih'in canı sıkılmış.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Otururdum ben.

Yok 2 gündür her yerde, çok fazla tartışılan bi konu. Sitedekilerin düşüncelerini merak ettim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de otururdum boynuzları olmasa fena da değil yani

Gizlenmiş İçerik

qq

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"Gönüllü olmazdım ama yanındaysam kalkmazdım da" dedim. İnsan ayırmayalım falan filan tabii ki bunlar önemli ama çok rahatsız edici bir şekle sokmuş kendisini. Adamın yüzüne bakınca tıpkı trafik kazasına bakar gibi bir rahatsızlık veriyor bana ne yalan söyliyeyim. Koltuğum yanında olsaydı "Kaldırın beni buradan." demezdim ama gönüllü aradıklarında da ben geçeyim diye atlamazdım herhalde. Uçakta dağıtılan o yemeği rahatlıkla yiyebildi mi acaba? Güvenlik kontrollerinden nasıl geçti? Azıcık dokunsam o kulaklar kopar mı? Her şey tamam da bu adam nasıl traş oluyo?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra...

Bu ne be Seytan gibi.

Asla oturmam.

Bunun bi de kadin versiyonu vardi, rezalet.

Kepazelik.

Soykasi kuruyasicalar.

Allah-u Teala'nin verdigi vucudu ne hale getirmisler.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çok muhafazakarmışım, şimdi olsa otururum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"Gönüllü olmazdım ama yanındaysam kalkmazdım da" dedim. İnsan ayırmayalım falan filan tabii ki bunlar önemli ama çok rahatsız edici bir şekle sokmuş kendisini. Adamın yüzüne bakınca tıpkı trafik kazasına bakar gibi bir rahatsızlık veriyor bana ne yalan söyliyeyim. Koltuğum yanında olsaydı "Kaldırın beni buradan." demezdim ama gönüllü aradıklarında da ben geçeyim diye atlamazdım herhalde. Uçakta dağıtılan o yemeği rahatlıkla yiyebildi mi acaba? Güvenlik kontrollerinden nasıl geçti? Azıcık dokunsam o kulaklar kopar mı? Her şey tamam da bu adam nasıl traş oluyo?

Benim de fikrim değişti. Adamın görünüşünü hala çok rahatsız edici bulsam da yanına oturur, bi an önce kaldırırdım uçağı. Yanına oturmak istemeyenlere de ters ters bakıp, "Bakın ben ne de moderen, batılı bir insanım." mesajı da verirdim hatta.

Not: İnşallah seneye bu mesajı alıntılayıp "Ne kadar salakmışım, insanlara ters bakacakmışım." yazarım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...