İçeriğe atla

ESC <3

Volkan

Pinlenen İletiler

Merhaba volkan bende cagatay iyi forumlar

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum kasma cabalari

Teşekkür kasma çabaları.

Laf sokma cabalari

Neyse

Uff napıyosunuz ya

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 34
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

• 4 ay sonra...

ohaaa volkan ilk defa burada mi yarismistin :D

hoşgeldin :(H):

biz kesinlikle akrava değiliz sadece soy adı benzerliği :(H)::(H)::(H):

ohaaa volkan guven soner guven akrabasiniz saklamayin :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hayır forumda ilk defa yarışmıştım daha önce bir kez foruma üye olmuştum oda kuzenim zorladı diye o gün kuzenim bizde kalıyodu IP adresiniz aynı diye ikimizide banlamışlardı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kuzenin kim soner mi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Allah korusun

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Berkin adı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya ya

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Soneri çok kıskanıyorum kim anket açıp en iyi monster benim beni oylayın diye millete yalvarabilir ki sonra kim o yarışmada yöneticilerden biri olduğumu bilmeden 12leşelim mi soyadaşımsın bak ne olur der ki

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 8 ay sonra...

Ben bu sayfaya yeni uye oldum ve sanal esc varmış bende katılmak istiyorum nasıl katılabilirim

Oha

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğuuuur yapma bunu.

Gizlenmiş İçerik

İlk defa foruma üye olmuştum ne bileyim yaa. Eee ne demişler bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp. -,-

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğuuuur yapma bunu.

Gizlenmiş İçerik

İlk defa foruma üye olmuştum ne bileyim yaa. Eee ne demişler bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp. -,-

Bak 2 yil gecti, nerelere geldin simdi.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...