İçeriğe atla

Timetung

Chatigo

Pinlenen İletiler

Asparagas Eurovision Time Haber Portalı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
Birleşik Krallık Karıştı!

91. Etsc için 15. Kez ev sahipliği yapacak ülkede şehir sıkıntısı yaşanıyor!

Her yarışma farklı bir şehirde ev sahipliği yapmanın tuhaf bir inanç sayıldığı ülkede elverişli sehrin kalmaması ülkeyi birbirine kattı!

Bir gün bunun olacağını ve ülkenin felakete süreklenecegini söyleyen ingiliz diyanet işlerinden sorumlu papazı; "o kadar söyledim yeter artık bak bütün şehirler tükeniyor uğursuzluk getirirsin uğur diye ama dinlemedi. Tanrı affetsin" dedi.

Olaylar karşısında sessizliğini koruyan Bbc'nin komşu ülkelerden birinden iyi bir kentini Birleşik Krallık'a bağışlamasını rica ettiği gelen dedikodular arasında.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
Switzerland

91. ETSC için Patrick Nuo'yu görevlendirmiştir! Beautiful adlı şarkıyı seslendirecek olan Patrick İsveçre'yi temsil edeceği için çok heyecanlı olduğunu söyledi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Fransa ümitli!

91. Yarışma için otoritelerce

Gizlenmiş İçerik

hollanda ve

Gizlenmiş İçerik

danimarka ile favoriler arasında gösterilen Fransa 4.lük için hazır olduğunu söyledi. Yarismanin en cok 4. Olan ülkesi (madalyanin kiyisindan dönen ülkesi) konumunu kimseye kaptırmayan Fransa bu yarışma için de çok çalıştıklarını ve yeni bir dördüncülük için ümitli olduklarını söyledi!

Lgf yöneticilerinden Alper Kamüs büyük keyif duydukları bu sırayı her yarışma Fransa'ya layık gören tüm etsc ailesine teşekkür ederken bogazina kaçan erik çekirdeği yüzünden nefessiz kaldı ve acilen hasteneye kaldırıldı. Durumunun iyi olduğu söyleniyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Belçika

Belçika diğer yarışmaya katılmayabilir.

Asparagas haber paylaşın demişlerdi oysaki.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Gizlenmiş İçerik

Norveç

NRK henüz 91. ETSC'yi yayınlayıp, yayınlamayacağını açıklamadı. Yayın başlayınca DR ve SVT'nin de şifreye girmesinden dolayı telaşa düşen ETSC fanları, günlerdir Gürcü kanalı frekansı arıyorlar. Konuştuğumuz fanlardan L. D., şu sözleri söyledi "Kanal arıyoruz işte. Yorumları anlayamayacağız ama olsun, öyle internet üzerinden piksel piksel de izlenmiyor ki. NRK da hem katılmıyor hem yayınlamıyor. Hayır katılmazsan katılma, yarışmayı kirletme de, neden yayınlamıyorsun? Kanalın başında resmen diktatör var. Bir ETSC zevkimiz vardı, onu da elimizden aldılar.".

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...

105. Yarismayi uzayda yapacağız!

Uzaya gönderilen aractan feyz alan fransiz yetkililer yarışmayı kazanmamiz durumunda hepinizi o kuyruklu yildiza götürüp uzayda sarki söyleteceğim dedi. Konu uzerine turkiye'den Rte ben zaten bunu düşünmüştüm ama etsc Türkiye gibi müslüman bi ulkeyi istemiyor oysa o kuyruklu yildiza bi camii ne güzel yakışırdi dedi.

Gizlenmiş İçerik

bu olay karsisinda şaşkına dönen lgf yöneticileri sessizliğini koruyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra...

Sadece Timekent'ten 64 yılda 1 gözlenebilen 3 yarışmanın aynı gün içerisinde açıklanması (yarışma tutulması), Timekent halkı tarafından ilgiyle izlendi.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

FLAŞ FLAŞ FLAŞ !!!

TİME TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ BÖLÜMÜ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ZZZ ÜREY, KENDİNİ KLONLAMAYI BAŞARDI!

Kendini klonladıktan sonra çok duygulandığı belli olan ZZZ Ürey: "Bu benim mesleğimde zirvedir, kendimle sohbet edip çay-kahve içiyorum, artık arkadaşa, eşe-dosta da gerek yok ZZZ02 bana yeter" açıklamasında bulundu. Ayrıca, haberi jet hızında alan BBC America kanalı "Orphan Black" dizisinde oynaması için ZZZ Ürey'e teklifte bulundu. ZZZ Ürey'in bu konuda yanıtı henüz bilinmiyor.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img]

Bi yerde bi hata yaptım sanırım. O değil de Karşıyaka'yı il yapıp ZZZ02'ye versek TŞY'de?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...