İçeriğe atla

İsteklerim ve Şikayetlerim

Züreyfa

Pinlenen İletiler

• İleti 60
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Semih bazen genel istek şikayet konusuna bazen buraya yazıyo. Kategorize yöntemini anlatır mısın

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Semih bazen genel istek şikayet konusuna bazen buraya yazıyo. Kategorize yöntemini anlatır mısın

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Burası arşiv amaçlı açılmıştı normalde ama diğer taraf kitlenince de kullanıyorum. Demokrasilerde çareler tükenmiyor yani. İrade yönetimin konusunda ama yine. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

[align=center]İSTEKLERİM VE ŞİKAYETLERİM

[DIRECTOR'S CUT]

Bilinmeyen mesajları ve en yeni paylaşımlarıyla Züreyfa karşınızda.

[/align]

_bittersweet_

Özüme dönmek istiyorum sıkıldım Huldradan.

20 karakter zorunluluğunun kaldırılmasını talep ediyorum.

İki mesaj arasındaki süre uygulamasının, mesaj sayısı belli bir sınırın üzerinde olan üyeler için kaldırılmasını talep ediyorum.

Çöp kutularının azalarak bitmesini talep ediyorum. Özel mesajlar silinince, silinsin. 40 defa uğraştırmasın.

İmza büyüklüklerine sınır getirilmesini talep ediyorum.

Kendi açtığımız konuların ilk mesajını alıntılayabilelim istiyorum.

Başbakan, Cumhurbaşkanı'nı dinlemiyo. Diktatör. #direnavatar

Logo ve arka plan değişsin. Alakalı bişey gelsin.

Teşekkür butonuna basınca çıkan mavi "Teşekkürü sil" butonu...

Mesaj sayısı ve okunma sayısı arttırmaktan başka işe yaramayan gizli içerik, ETSC ulusal finallerinde kaldırılsın.

TSC'de İngiliz şarkıcılar, Birleşik Krallık değil, İngiliz bayrağı kullansın.

TV, her açtığımızda yayına aynı yerden başlamasın. O normal tv gibi yayınına devam etsin, biz yakaladığımız yeri izleyelim. Tabii mümkünse.

Bölüm yöneticileri, gizli içerikleri görebilsin. En azından ETSC'de.

"Üyelere Özel"de isteyen üyelere alt bölümler açılsın.

4. Grammy'lerden itibaren düet yapan isimler ayrı ayrı olarak en iyi erkek ve en iyi kadın kategorilerinde yarıştırılamasın.

Senaryo yarışması yapılsın.

İmza yüksekliğine sınır gelsin 200-300 bişey olsun.

Volkan, Melih ve Soner siteden ayrılmasın.

İmzaya boyut sınırı getirilsin.

Madalyam verilsin.

Altın Küre Ödülleri için de anketler açılsın.

Yeşil candır.

Sitede Eurovision, Avrovizyon, Eurovision Time, EurovisionTime, ESCTime gibi nicklerin kullanımı yasaklansın.

Reyiz ve Volki olayına bi çözüm, bi yaptırım getirilsin. İllalah ettim bir yıldır her konuda aynı saçma mesajlarını görmekten.

"Forumun Tarihi 3 Sözü" konusunun adı "Melih'in Tarihi Sözleri" olarak değiştirilsin.

@Yazlıkçı @Bahçevan @Reyiz her gün nick değiştirsin. Bugünkü nicki ne diye sabah siteye heyecanla girip bakalım.

Herhangi bir ulusal finaller konusuna yorum olarak sadece basarilar yazmak yasaklansin.

Biz bu konulari basari dilekleri almak icinmi yoksa fikirleri ogrenmek icin mi aciyoruz

Katılıyorum. Eğer bir şarkıyı gerçekten tahammül edemeyecek kadar beğenmediysem (4-5 yarışmada bir şarkı çıkıyor anca.) Yorum yapmak istemediğimi belirtip başarılar diliyorum ben de ama bütün konulara aynı şeyi yazmak manasız. Yorum yapmak zorunlu değil, yapmak istemeyen yapmasın. Böylesi görüntü kirliliği oluşturuyor sadece.

Ceza alması gündemdeki üyelere "Trial by Combat" seçeneği sunulsun.

ETSC yayınları artık Beyaz TV üzerinden yapılsın. Uğur Ceylan'ın görevine son verilsin, yerine Ertem Şener getirilsin.

Sadece şarkısına iyi yorum yapanlara teşekkür edenlerin ayakkabılarına birer tane ufak taş atılsın. Rahat yüzü göremesinler!

Emmy ödülleri için anket açılırsa çokzel olabilir sanki gibi.

Alıntı yapamıyorum. El atarsanız hoş olabilir. Emmy ödüllerine de hala 10 gün var. İnşallah yeni Eurovision Time'da bu anketler bürokrasiye takılmadan rahatça açılabilecek.

Ulu EurovisionTime'ın seçimle gelmiş bir admininin olmaması ayıptır. Koskoca sitenin hala 2009 darbesi kurallarına göre yönetilmesi kabul edilemez. Yüce üyelerimiz daha iyisini hak ediyor.

Baslayan yarisma istiyorum.

Mobilde alinti yapilamiyo.

Site yönetimi rakı sofralarında yarışma düzenlemesin. Bize çalışan adam lazım.

Eurovisiontime'ı iyice ETT'ye kaydırdılar.

Resim ekleme butonu çalışmıyor. Resim sadece kodu yazarak eklenebiliyor. Bi de benim yazdıklarım neden otomatik olarak düzeliyor.

Alıntı yapıp mesajı yollayınca sadece alıntı çıkıyo, yazdıklarım görünmüyor.

Forumun Esed ve Isid zulmunden kacan Suriyelilerin gecisini de kolaylastirmak adina ziyaretcilere acilmasini talep ediyorum.

Ustamizin ustun gayreti ve cabalariyla ayakta tuttugu ve gelecegimize isik tutan "Diger Yarismalar" bolumunun adinin "Ugur Ceylan Diger Yarismalar" olarak degistirip yeniden acilmasini oneriyorum.

Siteye girerken ve tepede "Tapatalk yukle" yazilari cikmasin istiyorum. Cok sey mi istiyorum?

Çağatay'ın dediği yapılmalı bence de mobil versiyonda. Ayrıca alıntı yaptığımda yazdığım mesaj çıkmıyor hala. Sadece alıntı çıkıyor. Bi çözüm gelmesi lazım buna da.

Şu "kar" ile site eurovisiontime.com'dan ziyade eurovisionzamani.tr.gg gibi duruyor. Kalksın o bence.

ETSC birincilerinden bi album yapilsa ya. 1-2 defa yapildi biliyorum ama bilgisayarim yoktu o ara. Linkler de olmus zaten hep.

ETSC'de gizli içerik yasaklansın.

"Aha Benim Konseptim" isimli bir moda yarışması yapalım.

EurovisionTime Avatarı'nın kullanımı sadece bana mahsus olsun.

Bi an "Ben mi yazdım lan bu mesajı istekler bölümüne?" diye baktım da, ben değilmişim.

8K'nın avatarı değiştirilsin.

Sorduk, cevaplamadınız. Avatar değişiminden öte, ceza istiyorum ben.

Sadece belli başlı, uzun süreli üyelerin görebileceği bir siyaset ve güncel haberler bölümü açılabilir kanımca.

Edit: 18 yaş sınırı da getirilebilir bu bölüme istendiği takdirde.

7 Haziran'da Modluk seçimi olsun. Site modlarını demokratik bir biçimde belirlesin.

18 yaşından küçük birinin siyasi görüşleri ne derece oturmuştur bilemiyorum, o yüzden dedim. Gençlik kollarına alınmaları da saçma bende 18 yaşından küçüklerin. Götlerini kaldırmayan abileri eylemlere yolluyo sonra çocukları.

Admin olumlu bakmış, umarım açar da böyle bir bölüm yakında. Yalnız dediğim gibi tanınan, bilinen üyeler görebilirse sadece çok daha sağlıklı olur o bölümdeki tartışmalar da.

Ekşisözlük Kemal Kılıçdaroğlu'nu sitelerine getirmiş, soruları yanıtlatıyor. Sizden den en azından bir Cem Toker hamlesi falan bekliyorum. Bak elalemin sitesi neler neler yapıyor.

Yarışmaya katılmak isteyen üyelere önce kuralları okuma zorunluluğu getirilsin.

Sitenin köşesine Gazi Mustafa Kemal'li bayrak koyarak "Kemalist üye" yetiştirme çabasında bulunmasını kınıyorum.

Geçtiğimiz sene adminlerin yerlerini bir günlüğüne de olsa aramızdaki 18 yaşından küçük arkadaşlara bırakması için büyük mücadele vermiştim. Bu mücadelemizi yanlış anlayan yönetim 18 yaşının altında bir üyeye kalıcı adminlik verdi. Yetmez ama evet! Bu sene de en azından gece yarısına kadar site yöneticilerini, yerlerini 18 yaşının altındaki üyelere bırakmaya davet ediyorum.

Site adminlerinin dışında bütün yetkilerinin alınıp, oylamalarla 3-4 aylık dönemler için site üyeleri tarafından dağıtılmasını desteklemiştim ben. Hem yetkiyi alıp yatmasın kimse, hem de yetkili üyelerde sürekli bi değişik olsun diye desteklemiştim.

ETYB üyelerinin 3'ü admin zaten, adminleri oradan çıkarmak garip olur.

Bir başka anlamamız gereken şey ise, bir internet sitesinde bulunduğumuz. Parasını ödeyen sahipleri falan var sitenin. Hatta önceki sayfalarda konuşulan anasayfa konusu için daha da fazla para gerekecek şimdi. Çalıştığın yerde patrona, "Patronu biz seçicez." demek gibi bi şey olmuş konuşulanlar. Ha "Biz çok farklı demokratik bir ortam oluşturacağız sitede." diyor iseniz onu yönetmek çok zor. İşe "vergi" toplayarak başlamanız lazım ki gemi yürüsün.

Hatta yarismayi kaldirip onumuzdeki ay siteyi satisa cikaralim bence

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Sent from my iPhone using Tapatalk

Destekliyorum. Siteyi toptan satmak yerine alt forumlar bağımsızlaştırılıp, ayrı ayrı özelleştirilebilir.

Üye-i Reis'in imzası böyle beyaz beyaz ışıldıyo, çok rahatsız ediyo gözlerimi. Ona bir çare bulunsun lütfen.

Şu sarılı-pembeli arka planı en acilinden değiştirebilseniz, çok makbule geçer.

"Powerpuff Girls Fun Forum" tadında duruyo da ondan. Site değil, ciklet pakedi mübarek. Bi de inanılmaz göz alıyo, zor okuyorum yazıları.

Tamam işte ilk bunu değiştirin bence. Site rahat kullanılmıyo böyle. Bi şey bulana kadar beyaz, gri falan koyun şimdilik olmadı.

Sitede her şey 90 derece köşeliyken o duyuruların dörtgen olması rahatsız ediyo beni. Orası da üstteki menünün altındaki kısım gibi dikdörtgen olsa ve gölge dala az belirgin olsa negzel olur negzel olur.

Farklı farklı kalpler güzel durmamış sanki. Her forum başında site logosu olsa daha şık durur gibi.

TŞY'nin başı kel mi?

Forumda istatistik kısmı gizlenmeli görmek isteyenler için bir sekme açılmalı ya da sadece yönetim takip etmeli bence. Sitedekiler için bu bir yarış haline dönmemeli, etsc ile gelen yarış ve sıralama kültürü her yere etki edebiliyor.

(Önerge reddedildi.)

Ben teşekkür sayısında birinciyim diye böyle diyo. Hep böyle oluyo zaten. Beni birincilikten düşürünce geri eklersiniz artık

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> Kimi birinci yapacaksınız? Fabien mi, Uğur mu, Cem mi? Eski defterleri açtırmayın artık bana. Kimin ne olduğunu biliyoruz. HADİ ŞİMDİ BANLAYIN BENİ!!!!!!!!1!!!!!!!!!!!65!!!!!!!!!!!

Anasayfayla ilgilenilse keşke biraz. Hiç haber girilmiyo. O kadar uğraştınız, boşa gitmesin bence.

Tşy nin adı Anadolu Şarkıları Yarışması olarak değiştirilsin bence

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> 

Tüm şarkıcılar da memleketlerine göre falan katılsın vallahi gelirim o zaman 

Gizlenmiş İçerik

Yarışmanın adı Anadolu olurken, logoyu da ayçiçeği yapalım ki o da Trakya'yı temsil etsin.

Sitede çekik gözlü üyeler varsa tespit edilip, itina ile dövülmelerini talep ediyorum.

Not: Yapmayan Türk düşmanıdır.

Üyelerin saçlarını önderimiz, önde gelen Time büyüklerinden Uğur'un saç modeliyle aynı şekilde kestirmesi zarureti doğmuştur. Aksini diretenler banlanmalıdır.

ETSC'de 12 puan sembolik bir konuma getirilmelidir. 12 puan vermek için sadece Birleşik Krallık ve boş bırakma seçenekleri sunulmalı, boş bırakanların üyelikleri sonlandırılmalıdır. Unutulmamalı ki site geleneklerimiz ve adetlerimiz bunu icap eder.

Sitemiz Cem ve Volkan isimli şahıslar yüzünden önünü görememekte ve ilerleyememektedir. Bu isimlerin site kuralları sınırlarına çekilmesi ve acilen tek liderli bir başkanlık sistemine geçmemiz zaruridir. Şüphesiz ki 7 Haziran 2015 forum anketini demokratik bir biçimde %100 oyla kazanan Başkomudan Uğur, bu başkanlığa en uygun isimdir. Sitemizi gidip diğer sitelere şikayet eden, kendi ayağına sıkan, icraat düşmanı kesim Reis'in sitemizi uçurmasına engel olmaktadır.

Belli bir sayıda mesaj atmış, siteyi ayakta tutan eski yazarlara attıkları mesajlar oranında maaş bağlansın.

Norveç'in yarışmadığı ETSC'lerde bir yas sembolü olarak madalya dağıtılmasın.

En son derecemi 46 yarışma önce yaptığımdan bilememişim. Madalya dağıtılsın o zaman!

Güç oyunlarında kendime güveniyorum ama uzun boyluyum denge oyunlarını beceremem gibi geliyor.

Cehape'nin kıtlık dönemine dönülsün, atarlı mesaj karneyle atılsın. Herkese haftada 3 tane atarlı mesaj atma hakkı verilen karneler dağıtılsın, israf engellensin. Torunlarımıza "Biz atarlı mesajların karne sırasına girdiğimiz günleri biliriz." diyebilelim.

Siteyi kullandığım rengi değiştirdim ama yeni sayfa açtığımda hala eski renginde görünüyo 1-2 saniye boyunca, çok rahatsız edici. Var mıdır bir çözümü, bir çaresi?

Sarkici limitlerinin kaldirilmasina karsiyim fakat  100 ya da 200 yarismada bir katilim hakki 1 arttirilabilir bence.

Libya nerde?

Gizlenmiş İçerik

İnsanları rahatsız etmek için sürekli aynı şeyi/benzer şeyleri yazanlara bir el atsın yönetim.

Mobilde "Son yorumlar" bölümü kötü olmuş. Hangi mesaj yeni belli olmuyo.

Adminlerin yanında tanımlanamayan kırmızı bi cisim oluştu, kaldırın pls.

Adminlerin yanında tanımlanamayan kırmızı bi cisim oluştu, kaldırın pls.

CHP aşkımız engellenemez.

C. ANT İÇMESİ  

Madde 103-Admin, görevine başlarken Time Büyük Millet Meclisi önünde aşağıdaki şekilde ant içer : 

"Admin sıfatıyla, sitenin varlığı ve bağımsızlığını, vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğünü, milletin kayıtsız ve şartsız egemenliğini koruyacağıma, Anayasaya, hukukun üstünlüğüne, demokrasiye, Atatürk ilke ve inkilaplarına ve laik Cumhuriyet ilkesine bağlı kalacağıma, milletin huzur ve refahı, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde herkesin insan haklarından ve temel hürriyetlerinden yararlanması ülküsünden ayrılmayacağıma, Time Cumhuriyetinin şan ve şerefini korumak, yüceltmek ve üzerime aldığım görevi tarafsızlıkla yerine getirmek için bütün gücümle çalışacağıma Büyük Time Milleti ve tarih huzurunda, namusum ve şerefim üzerine ant içerim." 

[align=center]EMEĞE SAYGI KÖŞESİ:[/align]

uğurun madalyaları çok yer kaplıyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Milli takımın sonuçlarından, Orkid sponsorluğuna kadar hiçbir voleybol haberinden bizleri mahrum bırakmayan, emekli milli voleybolcu ve eski Voleybol Federasyonu başkanı Volkan'ın adının voleybol forumuna verilmesini öneriyorum.

2 senedir açtıramadığım Altın Küre konusu açılsa ya. Kategorilere teker teker gerek yok bu kadar az zaman kalmışken ama tek bi konu olsa iyi olur gibi.

[align=center] [/align][align=center]EUROVISIONTIME GENEL MÜDÜRLÜĞÜ'NE

Alerts (1) yazıyor ama tıklayınca bildirimi göstermiyor. Hayır göstermesin tamam da orda sürekli 1 yazması canımı sıkıyor. 

Saygılarımla arz ederim, Çözüm pls.

ZZZ[/align]

Züreyfa'nın istesitesi cidden düşmüş arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...