İçeriğe atla

Avustralya 2015 : Guy Sebastian - Tonight Again

Volkan

PUANINIZ?  

5 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 197
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Tamam da zaten Eurovision o bahsi gecen sitelerde haber oluyor surekli bir sekilde; olumlu olumsuz. Eurovision.tv'nin yayinladigi haberi aynen yayinlamislar. Bir ozelligi yok ki.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mesela The Guardian'da Avustralya'nın katılımından önce yapılan en son Eurovision haberi

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
 bi şeymiş, resmen Eurovision'la ilgisi sıfır. Bu senenin şu ana kadarki herhangi bi katılımcısı, çekileni, geri döneni, temsilcisini seçeni vs. hakkında bir haber yapmamışlar. Tam olarak bundan bahsediyordum ben, Eurovision konuşuluyo derken. Farklı şeyler de yazmışlar ayrıca, hem yazmamış olsalar bile eurovision.tv'deki haberi okuyacak insan sayısıyla The Guardian'daki haberi okuyacak insan sayısı bir mi? Ya da diğer ülkelerin Guardian eşdeğerliğindeki online haber kaynakları nelerse. Şu kazandı bu kazandı haberlerini saymazsak bu tarz fan sayfası/blogu olmayan kaynakların haber yapması önemli bi şey. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En son Conchita kazandiginda haber yapmisti diye hatirliyorum The Guardian. Hatta simdi baktim 60. yil kutlamalarina dair de haber yapmis zaten.

Avustralya'nin Eurovision'a katilmasinin haber degeri tasimasi kadar normal bir sey yok. Cunku Avrupa'nin muzik organizasyonuna Avrupa'ya cok uzak bir kitadan bir katilim gerceklesiyor ve bu ilk kez oluyor. Yarisma tarihine damga vuracak; belki yillar sonra bile uzerinde konusuluyor olacak bir konu bu.

Onemli olan Eurovision'a katilan ulkelerin bu karara karsi takinacaklari tutum. Yapilan haberler, reklamlar degil. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Etsc'ye avustralya dahil olacak mı soruları geldi aklıma

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Su an bir uyeligi bulunmuyor Avrupa Yayin Birligi'ne Avustralya'nin. Tam uyelige kavusurlarsa ETSC icin de gundeme gelebilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Simdi soyle bir durum var aciklik getireyim.

Avrupa Yayin Birligi'nin bir tam uyelik dedigimiz aktif uyelik sistemi var icinde Avrupa ulkelerini ve Avrupa'da kabul edilen ulkelerin uye oldugu; bir de international uyelikleri var Amerika'dan Avustralya'ya, Cin'e uzanan. 

Yarisma kurallarimizda ETSC'ye katilma hakki bulunan ulkeler; Avrupa kit'asinda yer alan, Avrupa Yayin Birligi'ne uye olan, Eurovision'da yarisma hakki bulunan ulkeler olarak tanimlanmakta.

Resmi kaynaklara gore Avustralya 2015 Eurovision'a ozel olarak, davet uzerine misafir yarismaci olarak yer alacak bu yil. (Ha bunu yedik mi? Asla, kalici olacaklar zaten orasi belli.)

Kalici olacaklari yuksek ihtimal oldugundan; Avrupa Yayin Birligi'ne tam uyelik basvurusunda bulunmak mecburiyetindeler, Eurovision'a katilan her ulke gibi. (Burda da super baskan Avustralya'ya ayricalik taninir mi yine bilemeyiz tabii.)

Boyle bir durumda Avustralya Avrupa Yayin Birligi'ne tam uye olursa, ETSC'ye katilmasi hayal degil. Gerceklesebilir. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...