İçeriğe atla

Ukrayna 2015 : (Çekildi)

Uğur

Pinlenen İletiler

Guest schlagerman

Ukrayna | Yapımcı Mika Newton ulke'nin katılımını sağlamak için herseyi ödeyecegini açikladi.

Hö? :D

işte anlayın Ukraynada neler dönüyor.2011 yılında rüşvetlerle ,yolsuzluklarla Eurovisiona gidenlerin oyunları.Mika Newton 3. oldu da bunlar su üstüne çıkmadı.

Angelyden iyi şarkı mı vardı? Eurovisiondaki sonuç da belli. Ayrica mikanın o zamanlar parası yoktu ki. Eurovision sonrası amerikaya gitti de buldu parayı

şarkının iyi yada kötü olması rüşveti yada yolsuzluğu haklı çıkarmaz.Bu Mika'nın ulusal finalinden öncede bir final yaptılar orda kelloş bir adam birinci oldu.olaylar döndü tekrar ulusal final yaptılar.Zaten Jüri üyelerinden birkaçı itiraf etti,hatta ondan sonra Zlata Ognevich ve Jamala'nın o sene bayağı olayları çıktı.Bu şarkı diskalifiye edilsin diye ama 2. bir ulusal finali iptal etmek hem zaman bakımından hemde güvenilirlik açısından sıkıntı yaratır diyerek Mika'yı yolladılar.

yani kısacası nerden tutsan elinden kalan bir seçim........

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 36
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Guest schlagerman

O kel adam 2010da seçildi nfsiz seçilmişti hem :) mika için tek nf yapıldı o sene onu da mika kazandı zaten.

Haa sonra bazı söylentiler çıktı mika da jamala ve zlatayı davet etti buyrun tekrar yarışalım diye ama jamala ve zlata çekildi :) 

olabilir karıştırıyorum galiba.düşünün artık hem 2010 da hemde 2011 de çalkantılı ulusal finaller var.geçmişi kirli.kesinlikle Eurovisiona alınmamalı.Zaten bir ana önce Eurovision bitsede dükkanı kapatıp gitsek  :clap:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest schlagerman

Rusya da katilmasin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gelecekte bu da mümkün.özellikle Avrupalıların Rusların politikasından rahatsızlığı ve aynı şekilde hükümetin bazı gruplar hakkındaki düşüncelerini bunu getirebilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yahu Avrupa politikalariyla Eurovision'un ya da EBU'nun ne ilgisi var. Ben geyigine yazdim onu.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ulke katilmaktan vazgecmedikce EBU hic bir ulkeyi yarismadan atamaz sonuc olarak.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest schlagerman

Yahu Avrupa politikalariyla Eurovision'un ya da EBU'nun ne ilgisi var. Ben geyigine yazdim onu. :D Ulke katilmaktan vazgecmedikce EBU hic bir ulkeyi yarismadan atamaz sonuc olarak. :D

2014'te yuhalandılar.Finale çıkınca ve 12 puan gelince ıslıklandılar.Bunun da nedeni politik olaylardı ve yuhalanmak hiçbir ülkenin hoşuna gitmez.Hem şu da var Portekiz yıllardır Eurovisiondan çıkmak istiyor RTP yönetimi bunu hep istedi ama AB üyesisiniz diyerek onaylanmadı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rusya şuan yaslanabilecek omuz arıyor. ABU Festivali, Türkvizyon falan bir çok yarışmaya ilk defa katıldı veya geri döndü. Sonra kendi yarışmalarını yıllar sonra tekrardan başlatma kararı aldı. Eurovision'dan çekileceklerini açıkladıkları halde geri döndüler. Eğer bu yarışmalardaki ülkelerle araları iyi gitmezse her türlü Eurovision'a devam ama bunlar işe yararsa Eurovision'dan çekilirler bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ilk defa katildi ya da geri dondu demissin de dedim noluyo. Ukrayna vardi ama Rusya'ya bagli Turki cumhuriyetler vardi sadece.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yok bir çok yarışmaya katıldı. Aklıma ilk onlar geldi ama bir çok yarışmaya katıldı veya geri döndü bu sene.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...