İçeriğe atla

Polonya 2015 : Monika Kuszyńska - In The Name Of Love

Uğur

PUANINIZ?  

7 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 107
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Sandalyede söylemezdi diye düşünüyordum ama çok da şaşırmadım.

Polonya'nın finale kalmasını bekliyorum da arka planda yine ağaç var ne ağaçmış arkadaş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu ne agacmis arkadas, her ulkede agac.

Yarışmadan aylar önce ORF açıklamıştı galiba Doğa temalı bir yarışma olacak gibi bir şeyler demişti.

"Yeşil bir yarışma olacak." dediler. Enerji tasarruflu yani, ağaçlarla bir alakası yok.

Bir de bu kadının sandalyesine de takmayın mümkünse.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu kadinin sandalyesine laf atmam cunku acitasyon yapmiyor.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Engelli olmasa da çıkar finale. Finale çıkmasının engelli olmasıyla bir alakası olmaz bence. Şarkı güzel çünkü.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aynen oyle.

Finlandiya da bu ozelliginden dolayi cikmis olacak finale cikar ise, sarkilari rezalet cunku.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu şarkının şarkı sayesinde çıkacağına katılmakla birlikte Finlandiya'nın şansının engel değil değişik olması olduğu inancındayım.

Iyi ki 3 dakika degil o sarki. 1 bucuk dakikasina bile tahammulum yok cidden. Kuru gurultuden ibaret. Rock severleri bilemem; Eurovision'a etkilerini de. Halk oylamasinda ilk 10'da olur mu onu da kestiremiyorum ama jurinin oylarini "farkli" olandan yana ya da "engel" olandan yana kullanmasindan yana degilim. Umarim sadece sarki olarak degerlendirirler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...