İçeriğe atla

Letonya 2015 : Aminata - Love Injected

Uğur

PUANINIZ?  

1 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 91
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Sitede ne kadar sevilmiyorsa ben o kadar çok seviyorum bu şarkıyı. Solist de çok güzel söylüyor şarkıyı, alt yapısı düzenlemesi soundu çok güzel şarkının. Performans da yerindeydi ve hatta vücut kullanımı sahne ışıkları ile çok hoş duruyordu. Çıkmasına çok sevindim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
Baltık ülkelerinin hepsi finalde

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sen de herseye muhalefet olma Fabyen.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Margaret'in Esenler versiyonu. Bi şey olmaya çalışmış ama olmamış. Keşke hiç olmaya da çalışmasaymış. Sahne iyiydi ama.

Yilin yorumu.

Gizlenmiş İçerik

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu kız bildiğin çingene yahu

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Kibariye bu kız benim kızım dese inanırım yani cennet mahallesinde oynatsan hiç sırıtmaz

Gizlenmiş İçerik

Not: bu kız bu garip şarkıyla finalde ama Malta finalde değil ya ona yanarım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...