İçeriğe atla

Kazakistan 2015 : (Katılmıyor)

Uğur

Pinlenen İletiler

Kazakistan ve Lihtneştayn daha çok hak ediyor katılmayı Avustralya'dan. Tam üyeliği bulunmayan üyeler yarışmaya alınırsa, yarın öbür gün Kanada, Küba, Şile, Suriye falan katılmak isterse nasıl hayır diyecekler o da ayrı bir konu. İyi bir karar almışlar ama içini dolduramamışlar sanki. Avustralya'nın EBU ile bağlantıları Kazakistan'dan daha eskiye dayanabiliyor olabilir fakat Kazaklar da kaç yıldır katılımı zorluyorlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Avustralya yarışmayı son 30 senedir yayınlıyo, Lihtenştayn 2009'da ilk defa başvurmuş, Kazakistan 2008'de. Avustralya'dan alabilecekleri bi örnek varsa o da inanırlarsa olacağı 

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
 Umarım onlar 30 seneye merdiven dayamadan katılmaya hak kazanabilirler. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

30 senedir yayınlamıyorlar. Arada çok uzun süre yayınlamayıp 2009'da mı ne tekrar yayınlamaya başladılar bildiğim kadarıyla. Yanılıyor ya da karıştırıyor da olabilirim tabii ki. Sonuçra bu ülkelerden iki tanesi Avrupa ülkesi kabul edilirken, birisi kabul edilmiyor. Hangilerinin bir Avrupa organizasyonunda önceliği olmalı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kazakistan ve Lihtneştayn daha çok hak ediyor katılmayı Avustralya'dan. Tam üyeliği bulunmayan üyeler yarışmaya alınırsa, yarın öbür gün Kanada, Küba, Şile, Suriye falan katılmak isterse nasıl hayır diyecekler o da ayrı bir konu. İyi bir karar almışlar ama içini dolduramamışlar sanki. Avustralya'nın EBU ile bağlantıları Kazakistan'dan daha eskiye dayanabiliyor olabilir fakat Kazaklar da kaç yıldır katılımı zorluyorlar.

Hah beni anlayabilen biri çıktı.

Sent from my iPad using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

30 senedir yayınlamıyorlar. Arada çok uzun süre yayınlamayıp 2009'da mı ne tekrar yayınlamaya başladılar bildiğim kadarıyla. Yanılıyor ya da karıştırıyor da olabilirim tabii ki. Sonuçra bu ülkelerden iki tanesi Avrupa ülkesi kabul edilirken, birisi kabul edilmiyor. Hangilerinin bir Avrupa organizasyonunda önceliği olmalı?

Kazakistan Avrupa ülkesi mi sayılıyo? 

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Guardian'da bir haberde okumuştum, onların yalancısıyım eğer 30 yıldır yayınlamıyolarsa.  

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Guardian'da bir haberde okumuştum, onların yalancısıyım eğer 30 yıldır yayınlamıyolarsa.  

Avrupa olarak da Asya olarak da geçiyor bir çok yerde. Eurovision'la karşılaştırmak adına spor organizasyonlarına bakarsan bir Avrupa ülkesi olarak geçiyorlar mesela.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şu Kazakistan'ı hor görmeyin, dışlamayın be.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Sent from my iPad using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Avrupa olarak da Asya olarak da geçiyor bir çok yerde. Eurovision'la karşılaştırmak adına spor organizasyonlarına bakarsan bir Avrupa ülkesi olarak geçiyorlar mesela.

Bilmiyodum bunu. İsrail falan Avrupa Kupası maçlarında falan yer alıyodu ama Kazakistan'ı hiç duymamıştım/dikkat etmemiştim. 

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hadi Kazakistan'i Asya kabul edin, hakki yoktur Eurovision'da yarismaya deyin.

Ya Lihtenstayn? Adamlar Eurovision'a katilmak icin EBU'ya uye olabilmek icin 1FL tv'yi actilar. Onlarin hakki yok mu Avustralya kadar?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...

Kazakistan Katar ile beraber Viyana'ya basin temsilcisi gondermis devlet kanallari adina. Yayinlayacak sanirim ikisi de. EBU yetkilileriyle yarismaya alinmalari icin kulis yaptiklari soylenmekte.

Avustralya katiliyorsa; uluslararasi organizasyonlarda bir Avrupa ulkesi sayilan Kazakistan katilmali yarismaya. Katar'i bilemem.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

OGAE'den su an Viyana'da bulunan bir arkadasimdan duydum valla bilemiyorum.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Avustralya katılıyorsa pekala Avrupa ülkesi olan Kazakistan'da katılabilir ve katılmalı da umarım gerçekleşir

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...