İçeriğe atla

Hadise Fan Club (Angels)

TOLGAHAN

Pinlenen İletiler

Kafayla vucudun rengi birbirini tutmuyo ki neden oyle olmus

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Albümdeki Eserler

Visal

Söz: İsra Gülümser Müzik: Tolga Görsev

Visal (Akustik)

Visal (Late Night Dance Remix)

Albüm ile ilgili diğer bilgiler

"Biz Burdayız" isimli single ile sevenlerinin beğenisini kazanan Hadise, hayranlarının sabırsızlıkla beklediği yeni single'ı “Visal”i 15 Mart Cuma günü piyasaya çıkarıyor ve hasret bitiyor.

Sözleri İsra Gülümser'e, bestesi ise Tolga Görsev'e ait olan "Visal" isimli şarkısı ile sevenleriyle buluşmaya hazırlanan Hadise, büyük heyecan yaşıyor.

Bugüne kadar hareketli şarkıları ve göz kamaştıran sahne performanslarıyla dikkat çeken Hadise, yeni single ile sevenlerini oldukça şaşırtacak.

“Visal”in kendisi için bambaşka bir yeri olduğunu ifade eden Hadise, duygularını şu sözlerle dile getirdi: “Visal için çok emek harcadık, çok çalıştık. Umarım herkes aradığı, arzuladığı, beklediği sevgiliye kavuşur… Aşk güzel, aşk özel, aşk mutluluk, aşk hüzün, aşk ağlamak, aşk gülmek, aşk bozulmak, aşk kıskanmak, aşk üzmek, aşk bile bile acı çektirmek, aşk affetmek, aşk öpüşmek, aşk sevişmek, aşk konuşmadan birbirinin gözlerine bakmak, aşk aşıkken daha da aşık olmak, aşk terk edip geri dönmek, aşk aslında çok şey demek… Aşk zor demek… İz bırakmak lazım aşklarla…”

“Visal”in klibinin yönetmenliğini, en son “Biz Burdayız”ın da klibini çeken Hülya Açıkgöz üstlendi.[/align]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Albümdeki eserler denilince tsm albümü sandım bir şarkı var eserler demeye gerek yok

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Albümdeki eserler denilince tsm albümü sandım bir şarkı var eserler demeye gerek yok

Gizlenmiş İçerik

ben demedim vallaha abi esenshop dedi

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hadise'ye Gel

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Muhteşem olmuş bence bu kadın çok güzel farklı şeyler yapıyor ve böyle yapan nadir popçulardan biri Türkiye'de. Yeni albüm çok değişik ve başarılı olacağa benziyo şu an bu şarkı ve biz burdayızdan yola çıkarak

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> HADİSE HLL SPR DVM

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sonra da bu kız Hadise'yi neden seviyor

Gizlenmiş İçerik

çok başarılı buldum ya, klip de ayrı bi hoş olmuş sırf ablası yapıyor diye yerden yere vuranlar var ama klip ekip işidir yani maşallah diyim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Şarkıya bayıldım, mistik bir şey olmuş. Ablam diyorum ona, cok cok cok iyi.

#TEAMHADISE diyim, yazımı tamamlıyim

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yok ben genel konustum

Gizlenmiş İçerik

ama Kral TV bu sarkıyı da Hadise'nin her sarkısını harcadıgı gibi harcar ve aday yapmaz

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...