İçeriğe atla

Hadise Fan Club (Angels)

TOLGAHAN

Pinlenen İletiler

Hadise'nin Ekim ayında çıkarması beklenen Parfüm adlı single çıkmayacakmış. İçine sinmemişmişmiş..

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Parfum diye sarki mi olurmus zaten

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hadise’nin “Aşk Kaç Beden Giyer” adlı hit’i, yapımcılara ilham verdi.

Gizlenmiş İçerik

Sözleri Deniz Erten, müziği Ender Gündüzlü ve Deniz Erten’e ait şarkı, dizi oluyor.

D -Smart’ın Max Smart kanalında yayınlanacak gençlik dizisinde Koray Erkök, Elçin Sangu, Gözde Çetiner ve Adıhan Şentürk rol alacak.

Yeni albümü için hazırlık yapan ünlü şarkıcı Hadise Açıkgöz’ün bestecisi Deniz Erten’in sloganını izin almadan üzerine tescil ettirmesi pahalıya patladı.

Her şey Hadise’nin geçen yılın en çok tutan şarkılardan biri olan Deniz Erten imzalı “Aşk Kaç Beden Giyer”in Seray Sever tarafından dizi yapılma sürecinde ortaya çıktı.

Diziyle ilgili gerekli izinler alınırken Deniz Erten şarkısının sloganının kozmetikten kuyumculuğa kadar pek çok alandaki tescil haklarının zaten Hadise Açıkgöz adına alındığını öğrendi.

Hadise’nin “Bu şarkı benimle tanındı” diyerek izin almaması Erten’i öfkelendirdi. Ardından Hadise’nin yakın çevresinden alınan bilgilere göre Erten, verdiği bütün şarkıları geri çekti.

Yeni albümünün çıkış parçası olacağını açıkladığı “Parfüm” başta olmak bütün şarkılarını Erten’in geri çekmesi Hadise’yi zor duruma düşürdü.

Erten’in dava açacağı da öğrenildi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şu performansı da güzelmiş. Ses falan fena değil. begendim..

senden bunları duymak.. duygulandım ağlıyorum :'(

şaka bir yana cidden benim de en sevdiğim dum tek tek performanslarından biri

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet evet okudum ya. Hadise ayıp etmiş ama cidden. Ya da bilmiyorum gazetelerden okuduklarımız ne kadar doğru olur. Deniz ile Hadise çok eskiden beri birlikte çalışıyorlar ve cidden seviyorlardı birbirlerini. Bence davaya gitmeden aralarında hallederler. Ama Deniz Erten'i haklı buluyorum her ne kadar Hadise'yi çok sevsemde...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

[align=center][video=youtube]

Ne güzelde söylemiş.

Artık bakma yüzüme

Konuşma bitti

Ve sözün yok

Aşksa gitti bak işte

Yalanlara kurban

Ve özrün yok

Sana yetse

Kalbim mutluluk olurdu

Aşkın sonundaki varışın

Yarı yolda

Döndün ihanetinle

Onunlaymış senin yarışın

Bulamazsın

Dokunamazsın

Bendeki sana yabancı bir yürek

Meleğindim

Kanadımı kırdın

Uçmuyor artık

Aşkınla o Melek

Uçmaz artık o

Ne yapsan da

Olamazsın

Yüzüme bakma

Bir yabancıyım tanımazsın

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

performans kötü değil ama bu sarkıyı akustik olark sevmiyom

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"Melek şarkısına klip çekmeyerek çok büyük bir hata yapan sanatçımız kimdir?" sorusunun cevabıdır kendisi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center][video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Çok güzel olmuş cidden!

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Bizim #TeamHadise'nin yaptığı bu fragman tarzı videolar gerçekten çok hoş

Gizlenmiş İçerik

DÜM TEK TEK!

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şahin’in Sözlerine Hadise’den Cevap Geldi!

Hadise dün (cumartesi) günü Istanbul'da düzenlediği imza gününde basın mensuplarının bazı sorularını yanıtladı. Bu sorular içinde cuma günü yapılan Eurovision Danışma Kurulu Toplantısında, TRT genel müdürü İbrahim Şahin'in Hadise'ye söylediği sert sözler de yer aldı.

Muhabir : TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin’in Eurovision da “Hadise çok kaprisliydi” vb. sözlerine ne diyorsunuz?

Hadise : “Eurovision benim için o kadar keyifli geçti ki, 2009'da aslında biz Eurovison'da rekorlara imza attık. Bu yüzden Eurovision’u ben sadece pozitif hatırlıyorum. Çok güzel geçti. Başarılarımız Japonya’ya, Endonezya’ya, Afrika'ya ve tüm Avrupa’ya ulaştı; şarkılarımızla dünya sahnelerinde olduk biliyorsunuz, ödüllerimizi aldık. Bu yüzden ülkem adına çok güzel şeyler başardım. Sadece ülkemde değil, yurt dışında da çok güzel geçti Eurovision. Çok keyifliydi. Başka bir şey söyleyemem. Benim için Eurovision çok keyifliydi.”

!!DİKKAT!!

Hadise önceki röportajlarında da İbrahim Şahin'in daha önceki sert eleştirilerine şu şekilde cevap vermişti :

İbrahim Şahin'in bir süre önce yaptığı "Sözleşmeye göre kıyafeti konusunda bize danışması gerekiyordu. Bize sorsaydı, daha sağlıklı bir yol bulabilirdik. Kıyafeti oryantal dansözün kıyafeti gibiydi....Bizi bu kadar üzmemeliydi. Sözleşmeye sadık kalsaydı, şimdi TRT'de program yapmasını isterdik" şeklindeki açıklamasına ise Hadise şöyle yanıt verdi:

Hadise : "Böyle şeyleri duymak hoş değil ama çok saygı duyuyorum. İbrahim Şahin de çok destekledi beni Eurovision döneminde."

Eurovision döneminde tek pişman olduğu konunun zamanında elini masaya vurup bazı şeylere karşı tepkisini göstermemek olduğunu belirten Hadise, "Biraz daha elimi masaya vurabilirdim. 'Bir dakika, çıkacak olan benim sahneye, durun, hastayım. Yedi gün bana müsaade edin' deseydim keşke... Tek pişman olduğum şey budur. O da kendimle alakalı" açıklamasında bulundu.

BEN Mİ GİDİP GÖSTERECEKTİM?

Hadise : "Hadise'nin neden bir ekibi vardı o dönem? Bu sorunları çözmek için. Yani, ben gidip İbrahim Şahin'e, 'İbrahim Bey bakın, kıyafetimiz budur!' mu diyecektim. Bu benim görevim değil" diyerek kendi işinin sahnede olduğuna vurgu yaptı.

*Hadise tüm bu hatalardan dolayı Eurovision'dan sonra menajeri ile yolları ayırmış ve ekibini tamamen değiştirmiştir.

TRT'YE O ELBİSENİN ÇİZİMİ GİTMİŞTİ

Hadise, "Gerekeni yaptığımızı düşünüyorum" diyerek stilistinin Eurovision'da giydiği o kıyafeti çizdiğini ve TRT'nin önceden bütün kıyafetleri görmek istemesi üzerine de o çizimin de TRT'ye yollandığını anlattı ve "Ama yani bu konuları tekrar konuşmak, bilmiyorum... Saygı duyuyorum, başka bir şey diyemem. Onlar büyüğüm, bir bildikleri vardır, saygı duyuyorum" demişti.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şarkıcı olsam trt gibi kıytırık bi grubun ağız kokusunu çekmemek için asla eurovisiona katılmazdım. sen kim oluyorsun da ülkenin şarkıcısını gazeteciler önünde küçük düşürüyorsun amele! allahın kırosunu müdür yaparlarsa böyle olur. şu ana kadar neden kimsenin kostümüne karışmadıar? yüksek sadakat neydi peki? sırf onlara açık geldiği için yaptılar bunu. sonra yok bize danışmadılar, yok fikrimizi almadılar diye kem küm ediyorlar. rezillik..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...