İçeriğe atla

Macaristan 2015 : Boggie - Wars For Nothing

Uğur

PUANINIZ?  

6 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 78
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Boylesi de hos olmus ama Ermeni temsilcilere selam cakmislar sanki biraz.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Güzel olmuş aynen. Çoğu ülkenin arka planı geçmiş senelere göre çok daha başarılı olmuş. Rusya'yı falan da bilerek mi özensiz geçtiler bilmiyorum.

Bu sene ledler cok kaliteli olmus, sahneye mesafesi de iyi ayarlanmis olacak ki (tabii yakin cekimleri bilemem) uzak cekimlerde cok net gorunuyolar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Güzel olmuş aynen. Çoğu ülkenin arka planı geçmiş senelere göre çok daha başarılı olmuş. Rusya'yı falan da bilerek mi özensiz geçtiler bilmiyorum.

Bu sene ledler cok kaliteli olmus, sahneye mesafesi de iyi ayarlanmis olacak ki (tabii yakin cekimleri bilemem) uzak cekimlerde cok net gorunuyolar.

Aynen, çok net görünüyo LED'ler, fark ettim onu ben de. Yakın çekimlerde 2008 olmasın da

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arka planı beğendim ama final şansı vermediğim ülkelerden bir tanesi de Macaristan

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ledvisiona hoşgeldiniz

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> ne zaman şarkı ses konuşacağız 

Görsellik de EBU'nun açıkladığı oy kriterlerden biri yamulmuyorsam.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aynen, çok net görünüyo LED'ler, fark ettim onu ben de. Yakın çekimlerde 2008 olmasın da

Gizlenmiş İçerik

2008 rezaletini hatirlatma lutfen. O ultra dandik ledler sayesinde en komik ve en kotu arkaplan bize aitti bi de.

Gizlenmiş İçerik

Sarkiya gelirsek aciklandigi gunden beri severek dinliyorum. Benim icin bu senenin en iyi 5 balladi icine girer. Finale cikmalarini isterim o yuzden. Cikabilirler de bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yamuluosun bence

Gizlenmiş İçerik

Yok yok yamulmuyorum bence. Koreografi ve görselliğin bir kategori olması lazım.

Edit: Sahne performansı olarak geçiyormuş. Vokal performansı dışında görsel performans için de bir kriter konulmuş yani.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...