İçeriğe atla

Yunanistan 2015 : Maria-Eleni Kyriakou - One Last Breath

Uğur

PUANINIZ?  

6 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 131
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Şarkıyı seviyordum finale çıkacağını da düşünüyordum çıktılar da

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aysun Kayaci'ya benzetti annem bunu

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Cok Mando havasi yok mu sizce de bu kadinda ve bu sarkida?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şarkıyı söylerken bi an yunancaya kayacak sandım ingilizcesi yunan aksanina çok takıldı gibi geldi bir de şarkı söylerken o nefes alışverişi sizi de gıcık etmedi mi? Bi an viyanaya uçup sahneye çıkıp elinden mikrofonu alıp bi öksürtüp derin nefes aldırıp öyle şarkısını söyletesim geldi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yunanistan sahneye cikmadan once sunucu abla demokrasi falan dedi tam anlayamadim orayi kacirdim. Ne demek istedi orda?

Sonuçları sizden gelen oylar belirliyo, işte demokrasi bu tarzı bi şey dedi. Şu an pek hatırlamıyorum ama ülkeyle alakası yoktu, oylamaya teşvik amacıyla söylenmiş bi şeydi. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yunanistan sahneye cikmadan once sunucu abla demokrasi falan dedi tam anlayamadim orayi kacirdim. Ne demek istedi orda?

"Demokrasiyi bulan ülke gelecek."e bağladı.

Ben de boyle anlamistim.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oha ben kadını baya dinlememişim o zaman 

Gizlenmiş İçerik

Senin dediğini de söyledi, oradan da Yunanistan'a bağladı demokrasi üzerinden. Yunanca bi şey söyledi sonra da, ne olduğunu bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...