İçeriğe atla

Fransa 2015: Lisa Angell - N'oubliez Pas

Uğur

PUANINIZ?  

9 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

2009'da ilk 10'dalardı gayet. O zamandan beri de düzgün bir şey yollamıyorlar zaten. Avusturya ile Hollanda da asla başarılı olamazdı, büyük 4'lüden biri asla kazanamazdı falan, geçin bunları. İddialı bir şarkınız varsa başarılı olursunuz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 58
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Sana göre güzel olabilir Melih, çoğunluğa göre değil. BK'ya yabancı sitelerde "United Trolldom" diyolar artık. Almanya ise son 5 sene içerisinde birisi birincilik olmak üzere, üç kez ilk on yaptı. Bu nasıl başarısızlık? İki sene öncesine kadar Hollanda için de söyleniyodu "Asla başarılı olamayacak." diye, az kalsın kazanıyolardı geçen sene.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fransa'nin oylama background'inda bu yil uzun bir aradan sonra Eyfel Kulesi kullanilmiyormus.

dağlık karabağ maketi bekliyorum ben

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fransa'nın Delegasyon Başkanı Eurovision hakkında açıklamada bulundu: "Benim fikrim sorulsa düşünmeden yarışmadan çekiliriz. Müzik ve siyasetin iç içe olduğu bir yarışmadan artık kabul edilebilir sonuçlar alınamıyor. Başarımız haksızlıklar nedeniyle engellendi."

Lisa Anqell ise "Tüm ekibe teşekkür ediyorum. Bence iyi iş çıkardık ancak ne yazık ki hak ettiğimizi alamadık. Yarışmayı kesinlikle eleştirmiyorum çünkü 60 yıllık bir geçmişi var. Kazanmayı hak etmediğimi biliyorum ancak en azından 10 veya 15. sıralarda yer alabilirdim. Tamamen adaletsiz bir gece oldu." açıklamasını yaptı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yarışmada siyaseti eleştiren Fransa'nın siyasetin dibini yapan bir şarkıyla katılması

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
 Şarkı güzeldi, benim ilk 5'imdeydi ama belliydi o sırada kalacağı yani.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...