İçeriğe atla

Belçika 2015 : Loïc Nottet - Rhythm Inside

Uğur

PUANINIZ?  

12 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 195
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

ABBA'nın Erevizyon'a katıldığını öğrenmiş ve çok şaşırmış. Fransa'nın şarkının bir kısmını yanlışlıkla duymuş. Şarkıları dinlememeye çalışıyormuş gözü korkmasın diye. Her gün prova ediyormuş şarkısını ve koreografi üzerinde çalışmaya başlamış. Çok fazla heyecan yapmamak içün yarışmaya değil, sadece şerkısını sergilemeye odaklanıyormuş.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Abba mevzusu saka degil mi?

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yok valla, bi de çok şaşırdım demiş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Bi de Celine Dion'la Conchita'yı biliyomuş. Kaç ay önce seçti Belçika bunu, açıp bi wikiye bakar insan

Gizlenmiş İçerik

Aklıma Lorde geldi. Bildiğin böyle Royals gibi bir şey olmuş.

Aynen öyle. Eurovision için yeni bi tarz ama.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Volki bu şarkıyı ne zaman görsem sanki Belçika adına sen göndermişsin gibi geliyor bana

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Tam ETSC şarkısı.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ay sende mi? Bende hep kendim yollamışım gibi hissediyorum ama şuan bunu abartanlar bu şarkı yarışsa en fazla 3 verirler.

Gizlenmiş İçerik

Sent from iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Açık konuşayım ben puan vermem

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Zorlasam yine 2-3 işte. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...