İçeriğe atla

Azerbaycan 2015 : Elnur Hüseynov - Hour of the Wolf

Uğur

PUANINIZ?  

12 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 228
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Guest schlagerman

Adamlar Eurovision'a bayildiklarindan degil Batili olma arzularindan dolayi katiliyolar Eurovision'a. Asyali olmayi kabul etmiyolar Avrupalilar onlar. :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aynen katılıyorum Batılı olmak için katılıyorlar ve biz batılıyız mantığıyla katılıyordular ve Avrupada buna kayıtsız kalmıyordu.şarkılarını Avrupalılara yaptırdıkları için puanlar gidiyordu ve başarılı sonuçlar geliyordu.Etki tepki yasasıyla Azerilerde bu başarıya kayıtsız kalmadı Eurovisiona ilgi gösterdi ama işler tersine dönmeye başladı önce top 10 dışında bir sonuç sonra oy depoları Eurovisionda yok.sonraki aşama kötü derecede çekilme sinyalleri ve bir kötü sonuçta çekilme olur. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Halk ilgisi elbette engel olamaz buyuk baslara. Fakat Azerbaycan kendini kanitladigi (4. yarismasinda birinci olmak) bir BATI organizasyonundan kolay kolay cekilmez, Eurovision sapitmadikca.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bide Azerbaycan'daki Coğrafya dersinde kullanılan Avrupa haritasına göre Azerbaycan ve Gürcistan Avrupa'da, Türkiye ve Ermenistan Asya'da saatlerce gülmüştüm.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ha bu arada unutmusum eklemeyi Erman bi puan hesaplamasi yapmissin, Ukrayna ve Turkiye yok 24 puan eksik baslayacaklar seneye diye. Sarkilari iyi olur, sanslari yaver giderse, Hold Me'nin topladigi puanlari rahatca toplayabilirler yine. Cok sikinti olmaz bence.

Gecen yil alinan sonuc cok sasirticiydi benim acimdan da kabul ediyorum. Yarisma sonrasi hemen cekilecekler mi dedikodulari cikmaya basladi fakat hicbir resmi aciklama yoktu bununla ilgili. Ben de cekilmelerine taraftardim, taraftarim da fakat zor bana gore.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Always gibi bir sey gelsin bence de bu ne kac senedir slow

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Aygun Kazimova katilsin Eurovision'a ya.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Söylentiden ileriye gitmez o.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...