İçeriğe atla

Burcu Güneş Fan Club

Pa-Rantez

Pinlenen İletiler

• İleti 202
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

"Aşk Gribi"ni dinleidkçe daha çok bağlanıyorum ben. "A deli dünya, deli bu dünya" deyişi çok tatlı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Bende sabırsızlanıyorum albüm için.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Burcu doğum gününde çıkarmayı düşünüyor diye duymuştum ama adını bilmiyorum. Oflaya Oflaya belki olabilir albümde ama Çıkmaz Sokaklar olmayacak

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

[align=center]Hüseyin Karadayı'nın yeni albümü "Discomatik"in ilk video klibi yayında: "Hüseyin Karadayı feat. Burcu Güneş - Bir Sevgi İstiyorum"

(Söz: Halit Çelikoğlu, Müzik: Necdet Tokatlıoğlu, Düzenleme: Hüseyin Karadayı)[/align]

[align=center][video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Yıldız Tilbe @BurcuGnes in Yepyeni albümü için yunanca bir şarkıya söz yazmıştır..Çooooooooook Yakında

Oha Anna Vissi'den alacagi sarki dogruymus. Ben 1 yil once duymustum. Burcu, Anna Vissi'nin "Agapi Ine Esi" sarkisini okuyacak. Eger 1 yil once duyduklarim dogru ise. Dogru gibi gozukuyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

ee neden hiç ses yok? Aşk gribine de klip çekmedi hala

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ask Gribi radyolarda cok sik caliyodu. Albumle ilgili BGFC'den arkadaslarla goruseyim ben bi, size yazarim.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Burcu Gunes'in albumu 1-2 hafta icinde raflarda yerini alacak. Deniz Erten imzali "Gul Kokusu" isimli parca cikis parcasi olacak. "Ask Gribi"ne mevsimi gectigi icin klip dusunulmemis, 2013 baharinda klip gelebilirmis ona da.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selam arkadaşlar.

Gizlenmiş İçerik

Evet albümün çıkmasına 15-20 gün bi süre var sanırım. Heyecan dorukta yaklaşıyor vallahi.

Gizlenmiş İçerik

Uğur'un tüm yazdıklarına ek ilave olarak albümde 5 Eflatun şarkısı varmış. 1 şarkıda düet yapmışlar. 'Oflaya Oflaya' albümde olacakmış ama 'çıkmaz sokaklar'ın olup olmayacağı belli değil. Aşk Gribi zaten albümden öne sürülen 2. şarkıydı. Murat Güneş'in 'Unutma Beni Çiçekleri' adlı yeni bir şarkısı ve Sezen Aksu'nun 'geçer' coverı da albümde yer alıyormuş. Ayrıca albümde Anna Vissi şarkısı olan 'Agapi Ine Ise' bulunmayacak. O şarkının sözlerini Aşk Gribi'nin de söz yazarı olan İsra Gülümser yazmıştı. Yıldız Tilbe'nin söz yazdığı yunanca şarkı Nikos Vertis'in söylediği 'An eisai ena asteri'dir. Şarkıyı aşağıdan dinliyebilirsiniz. Gayet güzel ve duygusal bir şarkı.

Gizlenmiş İçerik

Burcu bu aldığı yunanca cover şarkıları başka bir yerde kullanacakmış. Yani bundan 1 sene sonra başka bir sürprizler bizi bekliyor olabilir.. [video=youtube]

Albümün klip şarkısı Deniz Erten imzalı 'Gül Kokusu'na geliyor

Gizlenmiş İçerik

Sözleri aşağıdaki gibi; (Deniz Erten, Burcu fanlarının yoğun isteği üstüne kendi Twitter profilinden yayınlamıştı geçtiğimiz ay.)

Sen sevmeye yeltenmemişsin çocuk

Belkide kendine güvenmemişsin.

Gönlün kurak yaşlarla büyümemişsin çocuk

Nefes almak yeter sanma yaşamayı, öğrenmemişsin!

Denedim, denedim diyorsun anlamıyorsun

Her sevginin sonu acı çekmek mi sanıyorsun?

Sevenler gerçekten gider mi?

Gitmekle sevgi biter mi?

Gönül gül gibidir

Dikenler gönül deler mi?

Gül kokusu kalır sana, dokunanın elinde

Sanma ki kalp yaşar yalanların himayesinde

Zulumler diken olur hercai hevesinde

Unutma, dikenin güzelliği yalnız gül sayesinde!

Not: Yukarıdaki tüm bilgiler menajeri tarafından doğrulanmış resmi bilgilerdir.

Çıksada dinlesek ya

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu yunan şarkısını çok severim umarım burcuda aynı güzellikte okur

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...