İçeriğe atla

Hey :D

Greek301

Pinlenen İletiler

Selam

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ben İrfan.15 yaşındayım ama kaydolurken 92 li yaptım.Neden bilmiyorum ama hep 92 li olmak istedim.Böyle sanal yarışmalarda hep Yunanistanı alırım.Ama bu yarışmada çılgınlık yapıp Ermenistanı aldım.Sıkı Sakis ve Helena hayranıyımdır.Asla vazgeçmiyeceğim iki ünlü.Helena belkide sakis asla.Yunan hayranıyım okuda adım yunandır mesela.ESC yi 2009 da izlemiştim ilk kez.2003 ün haberlerini hayal meyal hatırlıyorum.2013 15mayısta fanlığa girdim.o zamandan beri kıytırık yarışmalar yaptım

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> açık söyliyim.Böyle bir yarışmaya 2.katılımım olcak.öyle ya

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> evet

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldiiin

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> beni daha biliyosun zaten :3

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> 92 li olarak yutturadabilirdin aslında

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Hiç sorun olmazdı

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...