Sign in to follow this  
Phantaso

Avril Lavigne Fan Club

24 posts in this topic

[align=center]Avril Lavigne[/align][align=center]

[/align][align=center] png_heart_ll_avril_lavigne_by_shinny001-

[/align][align=center]Genel Bilgiler[/align][align=center]

[/align][align=center]Doğum Adı :Avril Ramona Lavigne[/align][align=center]Doğum Tarihi : 27 Eylül 1984[/align][align=center]Doğum Yeri : Belleville Ontario Kanada 22px-Flag_of_Canada.svg.png [/align][align=center]Uğraşları : Şarkıcı,Söz Yazarı,Gitarist,Aktris,Model,Tasarımcı[/align][align=center]Etkin Yılları:2002 Günümüz.[/align][align=center]Tarzlar : Modern rock,punk,pop rock,power pop,teen pop,alternatif rock.[/align][align=center]Resmi Sitesi: AvrilLavigne.com[/align][align=center]

[/align][align=center]Avril Ramona Lavigne 27 Eylül 1984 Belleville, Ontario Kanadalı rock şarkıcısı, müzisyen ve söz yazarı. 2006 yılında Canadian Business dergisine göre Lavigne Hollywood'da yaşayan yedinci en zengin Kanadalıdır.Avril Lavigne'in ailesi Quebec kökenlidir, buna karşın kendisi Fransızca bilmemektedir.]Şarkıcının ismi Fransızca söylenişe uygun olarak evril lavin şeklinde telaffuz edilir.Lavigne'in ilk albümü olan Let Go, 2002 yılında çıktı. İkinci ve üçüncü albümleri Under My Skin ve The Best Damn Thing ise sırasıyla 2004 ve 2007 yıllarında çıktı. Bu albümlerin ikisi de Billboard 200 listesinde ilk sıraya yerleşmeyi başardı. Avril Lavigne'in bu listelerde en üst sıraya yerleşen şarkılarıComplicated, Sk8er Boi, I'm With You, My Happy Ending, Nobody's Home, Keep Holding On, Girlfriend, Hot. Lavigne'nin 2010 yılı Haziran ayı içerisinde yeni albümünü piyasaya sürdü. Lavigne, 31.12.2010 tarihinde Dic Clark's NYE'de What The Hell adlı şarkının konserini verdi. 2011 yılında ikinci single'ı "Smile" adlı şarkısını çıkarmıştır. 1 Mart 2012'de hayranlarına bir sürpriz yaparak Goodbye adlı şarkısına kısa film çekmiştir.

[/align][align=center]

[/align][align=center]Kişisel Özellikleri[/align][align=center]

[/align][align=center]Lavigne'in vejeteryan olduğu bilinmektedir. Fakat, 2007 yılında yapılan bir röportajda Lavigne, et yemeyi tercih etmediğini söylemiş bununla beraber, vejateryanlıkla ilgili bir yorum yapmamıştır.

Gençken Napanee'de gittiği bir pizza restoranında yediği yeşil zeytin parçalı pizzanın onun en sevdiği yiyecekler arasında yer aldığı, kendisine ait olanUnder My Skin Bonez adlı belgeselde belirtilmiştir. Fakat buna ek olarak Avril Lavigne sesine zararlı olacağını düşündüğünden dolayı fazla pizza tüketmemektedir. Avril Lavigne'in ünlü olmasından sonra Kanada'da gittiği pizza restoranı pizzalarından birinin ismini Lavigne'e ithaf etmiştir. Hatta restorana gelen müşteriler hatıra defterine Avril ile ilgili görüşlerini yazmaktadır.

Avril Lavigne'in sol bileğinde bir yıldız dövmesi bulunmaktadır. Bu dövmenin deseni ayrıca onun ilk albümünün kapağında da kullanılmıştır. Çalışma arkadaşı ve yakın dostu olan Ben Moody de bu dövmeden taşımaktadır. 2004 yılının sonlarında Lavigne, sağ bileğine, içerisinde D harfi olan pembe kalp şeklinde bir dövme daha yaptırdı. D harfi kocasının isminin baş harfini simgelemekteydi. Sol kolunda kendi giyim markası olan "Abbey Dawn" yazısı bulunmaktadır.

Her ne kadar diğer eski gitaristi Evan Taubenfeld ile adı dedikodulara karışsa da Avril böyle bir şeyin olmadığını söyledi. Bununla birlikte Taubenfeld, resmi internet sitesinde Avril Lavigne'in dünyadaki en önemli arkadaşı olduğunu açıkladı. Taubenfeld Avril'in evlendikten sonra çıkardığı Girlfriend ve The Best Damn Thing adlı single'larının kliplerinde de yer almaktadır. Avril Lavigne, J-14 adlı bir dergiye ilk öpücüğünü 14 yaşındayken verdiğini söyledi. Şubat 2004'de Kanadalı şarkıcı, Sum 41 grubunun solisti Deryck Whibley ile görüldü. 27 Haziran 2005'de nişanlandılar.

Whibley, Lavigne'e Venedik'de bir gondol gezisi sırasında evlenme teklif etti. İkili, 110 misafirin katıldığı bir katolik töreniyle 15 Temmuz 2006'daKaliforniya-Montecito'da Bella Liliybelle adlı malikanede dünya evine girdi. Lavigne-Whibley çifti 17 Eylül 2009 tarihinde boşanma kararı aldı ve bu karar Lavigne'nin resmi Myspace sayfasında hayranlarına duyuruldu. Boşanma kararından kısa bir süre sonra; 9 Ekim 2009 tarihinde çift resmi olarak boşandı. Lavigne ne kadar ilk yıllarında ne kadar asi görünsede sonradan içindeki dişiliği ortaya bırakmıştır. 2009 yılında bir değişime uğrayan Lavigne, hayranları tarafından hem ilgi çekmiş hemde dışlanmıştı. Bazı hayranları bu değişimin ona yakıştığını söylese de asi kız tarzının geçmesi hayranlarını asi yapmıştı

2012 yılında Chad Kroeger ile nişanlandi. 1 Temmuz 2013 tarihinde Chad Kroeger ile evlendi.

[/align][align=center]Albümleri[/align][align=center]

[/align][align=center]Let go (2002)[/align][align=center]

[/align][align=center] Let_Go_cover.png

[/align]

[align=center]Under My Skin (2004)[/align][align=center]

[/align][align=center] Under_My_Skin.png

[/align]

[align=center]The Best Damn Thing (2007)[/align][align=center]

[/align][align=center] The_best_damn_thing.jpg

[/align]

[align=center]Goodbye Lullaby (2011)[/align][align=center]

[/align][align=center] Avril-Lavigne-Goodbye-Lullaby-FanMade3-3

[/align]

[align=center]Avril Lavigne (2013)[/align][align=center]

[/align][align=center] Avril_lavigne_(album).png

[/align][align=center]

[/align]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ohaa benim aklıma gelmişti açmak ama açılmıştır diye açmamıştım çok geri kalmışız :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaa bunun fan club'i yok muymus? :D

 

Ergenken bile dinlemezdim ben bu kadini. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tam ergenlik dönemi şarkıcısı. Dinleyen o dönemde dinleyip, daha sonra "Ben onu dinlemezdim yea, sevmezdim yea."ya bağlıyo genelde. Bu aralar J-pop popüler diye oraya yönelmiş sanırım.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sarkıyı remixlemiş klip te sanırım

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ben hic dinlemezdim Avrili sarkilarini bile bilmem tek tuk.

 

 

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.