İçeriğe atla

Yeni Yetkilendirmeler

Uğur

Pinlenen İletiler

Merhaba arkadaslar,

2. yilini doldurdugumuz sitemizde bildiginiz gibi uzun suredir arkadasimiz Musty ve benim disimda bir yetkili yoktu. Bu dogrultuda beraber calisacagimiz yeni super moderator ve konu moderatorleri alinacaktir. Buna ek olarak VIP uye/uyeler de belirlenecektir.

Ayrica, siteden 4 ay boyunca uzak kalacak Musty'nin ETYB'de aktif bir sekilde rol alamayacagi goz onunde bulundurulmus, ETYB'ye yeni uye alimi baslamistir.

Sitede yetkili olmak istediginiz alanla ilgili bana "ozel mesaj" atmaniz yeterlidir. Mesajlar degerlendirilerek yeni yetkilendirmeler bu haftasonu aciklanacaktir.

Bilgilerinize sunulur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yeni yetkilendirmeler sitenin tek kurucusu olma vasfimla benim tarafimdan belirlenmistir.

Site Yetkilileri

Kurucu : Ugur (Mevcut)

Super Moderator : Volki

Moderator : Musty (Mevcut)

VIP Uye : Semih

ETYB Uyesi : Ugur

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
(Mevcut) , Pixel

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
(Mevcut) , Melih

Gizlenmiş İçerik

Yetki Alanlari

Kurucu : Siteyi kuran kisidir. Siteyi yonetir.

Super Moderator : Site kurucusunun yardimcisidir. Sitede site kurucusundan sonra sozu gecen ikinci gorevlidir.

Moderator : Bagli bulundugu kategoriyi yoneten kisidir. Yetkileri gorevli oldugu bolumle sinirlidir.

VIP Uye : Eurovision Time adinin gunumuze kadar gelmesinde katkisi olmus, degerli uyedir.

ETYB Uyesi : Eurovision Time yayin birligini temsil eder. Sitede duzenlenen interaktif yarismalarin kurallarini belirlemek, duzenlemek ve denetlemekle gorevlidir.

Siteyle ilgili belli kategorilerde calismak, moderator yetkisi almak isteyen uyeler; gorevli olmak istedikleri kategorileri bana bildirmeye devam edebilirler.

Gorevlerinizde basarilar arkadaslar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Elimden Haksızlıkla Alınan Yetki Nerelerde . Başvurduğum Yetki Olmamış Saçma Bulduğum Etyb Üyesi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Güldüm Sadece

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...