İçeriğe atla

yabancı dizi The Following

Uğur

Pinlenen İletiler

arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim diye boşuna dememişler Doğukan ilk yorumlarıma falan bak ikizim gibisin

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/ohmy@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 103
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Noooooldu yorum yapmayınca herkes suspus en cok bana soracaksınız en coook baanananannananananananana

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 8 ay sonra...

3. sezon 2 Mart 2015'te basliyor. Tanitimlardan once 3. sezona dair bir spoiler :

Emma (Valorie Curry) 'nin olmedigi, 3. sezon castinda da yer aldigi soylentiler dahilinde.

Iste tanitimlar :

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

3. sezon yarin aksam basliyor. Sali gunu Turkce altyaziyla duser herhalde internete.

Cok ozledim.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Espri vardı da ben mi anlamadım ya 

Gizlenmiş İçerik

oha disko kralı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/ohmy@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Bu sezon o kadar sacmaladilar ki ben bile 4. bolumden sonrasini izlemedim. Bi ara tamamlayayim, yorumumu yazarim. Ilk sezonu cok basariliydi, ikinci sezon tempo olarak daha yuksekti fakat ilk sezona nazaran sikiciydi ama ucuncu sezon kotuydu cidden. Sadece Joe Caroll'i bir daha izleyemeyecegim icin uzgunum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Bu dizi de final yapti, hem de erken final. Hala icimde yara.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...