İçeriğe atla

Geyik 2014

Uğur

Pinlenen İletiler

Parks and Rec ciddi düzelde bi ödül töreninden ödül alamadan bitecek bence

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Bi tek Komedi ödüllerinde en iyi diziyi aldılar o da ilk defa düzenlenen bi şeydi

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> O değil de Girls de kabulümdü benim. Bi de komedide düşüş var sanki, 30 Rock da gidince iyice boş görünmeye başladı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Parks and Rec ciddi düzelde bi ödül töreninden ödül alamadan bitecek bence

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Bi tek Komedi ödüllerinde en iyi diziyi aldılar o da ilk defa düzenlenen bi şeydi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> O değil de Girls de kabulümdü benim. Bi de komedide düşüş var sanki, 30 Rock da gidince iyice boş görünmeye başladı.

30 Rock mı dedin? (acilen tanışıp kaynaşmamız lazım), aynen komedide düşüklük var bu sezon Veep, Parks and Rec çok iyi ve orijinal ama hiçbiri gerçekten bir 30 Rock değil, aha Jenny çıktı, o kadar güzel olmamasına rağmen o kadar doğal ve sevimli kiiiiiii

DiCaprio'nun da ödül alması hoş, yıllardır onun da hakkını yiyorlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Leo'ya Oscar da geliyo sanırım sonunda

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Leo'ya Oscar da geliyo sanırım sonunda

Gizlenmiş İçerik

Chiwetel Ejiofor'a gidecek Oscar, ama gerçekten hak eden Matthew veya Leonardo

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok belliydi ya zaten 7 adaylık kazanınca dedim kesin alırlar, çok güzel oldu, çok da iyi oldu

Gizlenmiş İçerik

o değil de Jeremy Renner'e üzülüyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> herkes ödüller adaylıklar alırken o kaldı öyle skjgdfgfdhkfghjgf

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sadece ödül konusunda da değil, genel olarak çok geri planda kaldı o ekibin içinde. Bradley, filmdeki bütün oyuncular adaylık aldı dedi bi de kırmızı halıda

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sadece ödül konusunda da değil, genel olarak çok geri planda kaldı o ekibin içinde. Bradley, dizideki bütün oyuncular adaylık aldı dedi bi de kırmızı halıda

Gizlenmiş İçerik

yazık o adama (gerçi hiç sevemiyorum onu)
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bakış fenaydı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Reklamlar da bitemedi, açıklasalar şunu da uyusam artık

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bakış fenaydı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Reklamlar da bitemedi, açıklasalar şunu da uyusam artık

of aynen ya birde benim finalim var bugün afkljsdgfdfgh izlemeyecektim sözde

Beklendiği gibi 12 Years'a gitti, çok iyi bir geceydi, ilk defa bu kadar adil olmuşlar, ayrıca seninle burada sohbet muhabbet fikir alışverişi de güzeldi zevk aldım çok çok teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben teşekkür ederim, uyku vakti (sonunda)

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> İyi geceler, sınavında başarılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...