İçeriğe atla

Geyik 2014

Uğur

Pinlenen İletiler

CNBC-e'ye döndüm, muhteşem çevirilerle

bunu kendime yapmak istemiyordum mecbur kaldım bu arada kahretsin jared leto'yu kaçırmışım

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

normale döndü e2

sıkıldım bunların zırt pırt reklam verip para kazanma çabalarından, yaşasın tam bağımsız siyad film ödülleri !

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En iyi komedi dizisi ne ara açıklandı yahu

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En iyi komedi dizisi ne ara açıklandı yahu

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

e2nin fırsattan istifade reklam çabaları dflkd gfdhgfjhgj
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Amy sonunda ödül aldı, Allah'ım kimi istesem kazanıyo

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Amy sonunda ödül aldı, Allah'ım kimi istesem kazanıyo

Gizlenmiş İçerik

ayneeeen Amy'ye sonunda verdiler şu ödülüüü
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Wikipedia'nın yalancısıyım ben de. 1-2 bölüm izledim o diziyi, adaylığı bile tartışılır benze, kazanmazsın bi zahmet.

Parks and rec ile aynı ekibin işi ama onun tırnağı bile olamaz ama güzel olma yolunda, michael shur sonradan açılıyor hep ilk başta Parks and rec de öyle gibiydi sonra açıldı

Woody gelmemiş(tabiki) , bunu bile bile onur ödülü vermişler dlfkgdfghfghj, ayrıca kadın drama ödülünü Sandra Bullock'a verirlerse bırakırım izlemeyi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Twitter'da #goldenglobes, hocaefendinin #sonsuznur uyla yarışıyo dünya gündeminde

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> O değil de Tine Taylor Swift'e güzel laf çaktı

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Twitter'da #goldenglobes, hocaefendinin #sonsuznur uyla yarışıyo dünya gündeminde

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> O değil de Tine Taylor Swift'e güzel laf çaktı

Gizlenmiş İçerik

o zaman #sonsuznur tagini desteklemek lazım, bunlar kafir golden globe izliyor siz müslümansınız neden izliyorsunuz?, ayrıca duymadım o lafı kaçırdım sanırım hangisi o?
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sandra hususunda, Gravity en iyi yönetmen dışında ödül alırsa yuh. Tina şey dedi Amy'ye "Cehennemde sana özel bi yer ver". Geçen sene bunlar Taylor'a yüklenince, Taylor "Birbirine yardım etmeyen kadınlar için cehennemde özel bi yer var." dediydi.

Ve yönetmeni aldı

Gizlenmiş İçerik

Mehh

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sandra hususunda, Gravity en iyi yönetmen dışında ödül alırsa yuh. Tina şey dedi Amy'ye "Cehennemde sana özel bi yer ver". Geçen sene bunlar Taylor'a yüklenince, Taylor "Birbirine yardım etmeyen kadınlar için cehennemde özel bi yer var." dediydi.

Ve yönetmeni aldı

Gizlenmiş İçerik

vallahi Martin Scorsese'nin aday olmadığı bir yönetmenlik kategorisine pek aldırmam mümkün değil (Geçen sene Ben Affleck'e ödül vermeleri de bonus) onu kaçırdım geçen sene bayağı iyi yüklenmişlerdi gerçekten, bu arada Sandra Bullock'a yumruk atasım geliyor, bu arada brooklyn nine-nine kazandı, daha 10 bölüm olmuş bir diziye bu ödülü vermeli anlamsız orada Parks and rec varken
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...