İçeriğe atla

Deniz Seki Fan Club

Melih

Pinlenen İletiler

Twitterdada var çağatay gibi mallar bugüne kadar bayhan albümü almamış dinlememiş CAHİL kesim .

bu tür olaylar çıktığında hemen bayhancı olurlar

BAYHAN katildi kimi savundukları hakkında bilgileri yok çünkü sadece laf söyledim demek dertleri .

ben onlara şöyle diyorum umarım sizin başınızada gelir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Toplumlar cezasını çeken kişileri dışlamamalı aksine, kazanmaya çalışmalı. Bunu bir yana bırakırsak Bayhan muhabbetini çok gereksiz buluyorum. Deniz Seki suçlu bulunmuş, konu bu bence. Suçu varsa, cezasını da çeksin. Daha önce de benzer olaylarla karşılaşmıştı sanırım, akıllansaydı keşke. Tekrar edince kurtaramadı muhtemelen. Geçmiş olsun kendisine.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Toplumlar cezasını çeken kişileri dışlamamalı aksine, kazanmaya çalışmalı. Bunu bir yana bırakırsak Bayhan muhabbetini çok gereksiz buluyorum. Deniz Seki suçlu bulunmuş, konu bu bence. Suçu varsa, cezasını da çeksin. Daha önce de benzer olaylarla karşılaşmıştı sanırım, akıllansaydı keşke. Tekrar edince kurtaramadı muhtemelen. Geçmiş olsun kendisine.

Fakat ozellikle katiller konusunda "topluma kazandirilmali" dedigimiz seyin hic bir ise yaramadigini soyluyor uzmanlar. Bir kere cana kiymis birini niye topluma kazandiralim? Tekrarlasinlar diye mi. Örnekleriyle mevcut zaten. Topluma kazanilmak istiyorlarsa bastan suc islemesinler.

Bayhanin öldürdugu zavallinin bir daha topluma kazanilma ihtimali yok bayhan niye kazanilsin?

Esas topluma kazandırma çaban olmazsa suçun tekrarlanma ihtimali yükselir. Norveç ve Amerika arasında bir karşılaştırma vardı. "Norveç'te hapishaneler çok daha konforlu, caydırıcı değil." söylemi üzerinden çıkıp karşılaştırmışlar. Norveç'te suça yeniden yönelim Amerika'nın kat ve kat altındaydı. Toplumun parçası olmaktan uzaklaştırılan bir adam o toplumun değerlerini benimsemekten tamamen kopar bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...