İçeriğe atla

yerli yarışma Veliaht

Mustafa

Pinlenen İletiler

Muge Zumrutbel evet.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Programin acilisina ya da 2. haftasinda Keremcem gelmisti zaten programa konuk olarak, eskiden sevgili olduklarini aciklamisti.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 121
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

[align=center]USTA İSİMLER BULUŞTU

[/align]

[align=center]ATV ekranlarında 5 Ekim 2013 Cumartesi akşamı ‘Veliaht’ adlı iddialı bir yarışma programı başlayacak. Yapımcılığını Caner Erdem’in üstlendiği yarışmada, birbirinden usta sanatçılar veliaht adaylarını hazırlayacak. Türkiye’nin starları; hem veliahtlarını seçecek, hem de onlara koçluk yaparak canlı yayında izleyicilerle buluşmalarını sağlayacak.

Ünlü sanatçıların, iddialı genç yeteneklere yarışmada sürprizleri de olacak. Koçlar, onlarla birlikte sahneye çıkıp düet yapacak. Sanatçılar, veliaht adaylarını çalıştırırken aynı zamanda onlara jüri üyesi olarak oy verecek. Birbirinden usta isimleri buluşturan yarışmada yer alan sanatçılar, yeni yetenekler yetiştirecek.

Program başlamadan önce yarışmanın usta koçları Coşkun Sabah, Cengiz Kurtoğlu, Musa Eroğlu ve Rafet El Roman ile bir araya geldik. Sanatçı koçlarla, ‘Veliaht’ programında neler yaşanacağını konuştuk.[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]MUSA EROĞLU

YARIŞMANIN İÇERİĞİ BURADA OLMAMI SAĞLADI

Sizi ilk kez bir yarışmanın jüri koltuğunda görüyoruz. Bu projede nasıl yer aldınız?

Bu projeyi farklı değerlendiriyorum. Aslında burada bir yarışma platformu yok. Bu programdan çok düzgün insanlar çıkacağını düşünüyorum. İlk defa böyle bir projede yer aldığım için çok titiz davrandım. Zaten benim içime sinmeyen bir yarışma olsaydı asla kabul etmezdim. Çünkü formatı farklı olan yarışmalarda finalde kimse kazanmıyor. Birinci olanlar da kendilerini gösteremiyor. ‘Veliaht’ yarışmasının içeriği burada olmam için yeterli etken oldu.

HERKES KENDİ DEVRİNİ YAŞAR

Sizce, sizin veliahtınız var mı?

Bu soruya cevap vermem çok zor… Ben, rahmetli Nida Tüfekçi’nin veliahtı olamam. Herkes kendi devrini yaşıyor. Ben de kendi devrimi yaşadım. Bu nedenle benim de, ‘Birisi çıkar ve benim veliahtım olur’ gibi bir cümle kurmam doğru olmaz.

RAFET EL ROMAN

PROJENİN SAMİMİYETİ VE İÇERİĞİ İLGİMİ ÇEKTİ

Sizin için ‘Veliaht’ın benzeri diğer yarışmalardan farkı ne?

Daha önce bu tarz programlar için çok teklif aldım ancak bir şekilde hiçbirine ısınamadım. ‘Veliaht’ programı için Caner Erdem’den teklif aldım. Projeyi değerlendirince hem samimiyeti, hem de içeriği ilgimi çekti ve bu projenin içinde yer almayı kabul ettim.

ÇOK HEYECANLIYIM

Yarışmada koçluğunu üstlendiğiniz Onur Koç nasıl biri?

Göründüğünden çok daha mütevazı, sessiz ve alçakgönüllü biri… Onun içindeki yeteneği birlikte çıkaracağız. Bu da beni çok heyecanlandırıyor. Onur’un mücadelesinde ona destek olacağım. Yeteneklerini gösterirken gençlere yardımcı olacağım için çok mutluyum. Onur, daha önce Türkiye’de amatör çalışmalar yapmış. Bunları şimdi hep birlikte izleyeceğiz.

Daha önce de müzik sektörüne genç isimler kazandırdınız. Onur’un onlardan farkı nedir?

Gençlerle çalışmam Yusuf Güney ile başlayıp Ezo ile devam etti. Onur’un onlardan daha fazla sahne tecrübesi var. Rahmetli Barış Manço ve Kazım koyuncu gibi halkla içiçe… Aslında Onur’un hayatını kendi hayatıma benzetiyorum.

CENGİZ KURTOĞLU

OĞLUM VELİAHTIM OLMAYA ÇOK YAKIN

Projeye nasıl dahil oldunuz?

Programın yapımcılığını üstlenen Caner Erdem, benim kardeşim gibidir. Caner bir gün beni arayıp bu projenin içerisinde beni de görmek istediğini söyledi. Yarışmanın içeriğinden bahsetti. Biz de bu iyi projenin içerisinde olmayı kabul ettik. Burada eğlenmeyi amaçlıyoruz. Tabii ki çok ciddi bir iş yapıyoruz ama aynı zamanda da keyifli bir çalışma gerçekleştireceğiz.

Sizin yarışmacınız kim olacak?

Benim yarışmada çalışacağım kişi oğlum Aydın Kurtoğlu olacak. Benim için bu yarışmada küçük bir ayrıcalık yaptılar. Kendi oğluma şarkılar söyletmek istedim. O da müzik konusunda çok yetenekli ve başarılı…

EĞLENİRKEN EĞLENDİRECEĞİZ

Yani “Veliahtım sadece oğlum olur” mu diyorsunuz?

Tabii ki veliaht olarak oğlumu biraz daha yakın görüyorum. Yıllarca benim şarkılarımı dinledi. Aydın’ın mesleği bu değil ama benim şarkılarımla büyüdü.

Sizce izleyiciler bu yarışmada ne bulacak?

Biz eğlenirken eğlendireceğiz. İnsanların keyifle izleyeceği bir iş yapıyoruz. Sevgi ve saygıyla bir arada çalışacağız. İnsanlar da ekran başına oturduklarında çok güzel vakit geçirecek.

COŞKUN SABAH

FARKLI BİR İŞ YAPIYORUZ

Yarışmada sizi ne etkiledi?

Bana teklif geldiğinde bir süre düşündüm. Müzik adına gerçekleşecek bu projenin diğer yarışmalardan farklı olduğunu gördüm. Bu nedenle yarışmanın içerisinde yer almaya karar verdim. Adayların çoğu yarışmacı kimliği taşımıyor. Hepsi müziğin içinde… Yarışmada birlikte sahneye çıkıp şarkıları okuyacağız. Aslında birçok yarışmada gencecik insanları yarıştırıp onlara puan veriyorlar. Bu heyecanı yaşarken onları yalnız bırakıyorlar. ‘Veliaht’ta ise bu heyecan ikiye bölünüyor; koçlar da işin içerisine giriyor. Sadece yarışmacılar bu yükü taşımayacak; koçlar da onlar kadar sorumlu olacak ve yarışmacıların yükü hafifleyecek.

YARIŞMACILARIN YANINDAYIZ

Diğer yarışmaların formatı mı sizi rahatsız ediyor?

Gençlerin azarlandığı, onlara hakaret edilen konuşmaların yapıldığı yarışmalardan bahsediyorum. Tabii ki hepsi böyle değil ama bazı programlarda bu tarz olayların örneğini görebiliyoruz. Burada hiçbir jüri üyesinin buna cesaret edeceğini sanmıyorum. Çünkü yarışmacıların yanında onları yetiştiren koçları da olacak.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Deniz seki

Gizlenmiş İçerik

hande

Gizlenmiş İçerik

nünü

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]“Veliaht” İlk bölümüyle sahne alıyor[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]TÜRKİYE’NİN STARLARININ “TAHT YARIŞI” 05 EKİM CUMARTESİ AKŞAMI ATV’DE BAŞLIYOR...[/align]

[align=center]VELİAHT’IN İLK BÖLÜMÜNE HANDE YENER-MUSA EROĞLU’NUN “HALİL İBRAHİM” DÜETİ, DENİZ SEKİ İLE RAFET EL ROMAN DÜETİ VE KUBAT’IN DENİZ SEKİ’NİN VELİAHTI DİDEM İLE SERT TARTIŞMASI DAMGASINI VURDU..

“VELİAHT” İLK BÖLÜMÜ İLE MÜZİK DOLU BİR HEYECAN VE GÖRSEL ŞÖLEN YAŞATACAK.. HANDE YENER’İ İLK KEZ TÜRKÜ SÖYLERKEN İZLEYECEĞİZ. MUSA EROĞLU’NUN EN SEVİLEN TÜRKÜLERİNDEN “HALİL İBRAHİM”İ, MUSA EROĞLU VE HANDE YENER BİRLİKTE SESLENDİRDİ. BİR BAŞKA KEYİFLİ DÜET’DE RAFET EL ROMAN VE DENİZ SEKİ’DEN GELDİ. BU MUHTEŞEM DÜETİN YANI SIRA OYLAMA HEYECANI İLK BÖLÜMDE GERİLİMLİ ANLAR YAŞATTI.

Yüzde yüz “Türk formatı” olan yeni müzik yarışma programı “Veliaht”, 05 Ekim Cumartesi saat 20.00’da Atv ekranlarında seyirciyle buluşuyor. İlk bölüm çekimlerinde oldukça heyecanlı anların yaşandığı Veliaht’ın ilk bölümüne Hande Yener’in Musa Eroğlu ile “Halil İbrahim” türküsüne düeti, Deniz Seki’nin Rafet El Roman ile düeti ve Kubat’ın Deniz Seki’nin Veliahtı Didem’le yaşadığı sert tartışma damgasını vurdu.. İlk sekiz hafta eleme yapılmayacak olmasına rağmen birbirinden ünlü sanatçılar, ilk bölüm çekimlerinde oylama heyecanı yaşadılar. Hem Veliahtlarına koçluk yapan hem de sanatçı dostlarının Velihatlarına oy veren müziğin her biri kendi alanında en başarılı isimleri, “ilk kez sahneye çıkıyormuş kadar heyecanlıydı”. Yapımcılığını Caner Erdem ve Haluk Şirin’in yaptığı yarışmada; Cengiz Kurtoğlu, Coşkun Sabah, Çelik, Deniz Seki, Emre Altuğ, Hande Yener, Kubat, Kutsi, Musa Eroğlu, Niran Ünsal, Nükhet Duru, Rafet El Roman, Ümit Besen gibi müziğin duayen isimleri kendilerinin seçtiği “Veliaht” larla en hit şarkılarına Cumartesi akşamı yayınlanacak bölümde düet yaptılar. Müziğin kralları ve kraliçeleri yayınlanacak ilk bölüm çekimlerinde bir yandan kendi Veliaht’larının en hatasız şekilde yarışması için çalışırken diğer yandan da rakip Veliahtları ölçüp tarttılar.

Her biri birbirinden ünlü ve kendi alanının en başarılı isimleri, müzik dünyasındaki tahtları için seçtikleri Veliahtlarla Cumartesi akşamı 20.00’da Atv ekranlarında ilk kez seyirciyle buluşacak. İlk bölümün çekimlerine hayranı oldukları sanatçılarla ATV ekranlarında düet yapma şansı bulan Veliahtların heyecanı kadar sanatçıların heyecanı da yansıdı. İlk bölümde “Oylama” sürecindeki gerilimli anlar, Hande Yener’in, Musa Eroğlu ile “Halil İbrahim” türküsüne birlikte yaptığı düet, Deniz Seki Rafet El Roman Düeti ve Kubat’ın Deniz Seki’nin veliahtı Didem’le yaşadığı sert tartışma damgasını vurdu. İlk sekiz hafta eleme olmadığı halde sanatçı dostlarının Veliahtlarını eleştirmek ve oy vermekte çok zorlanan sanatçıları strese soktu. İlk bölümün çekimleri, sanatçıların Veliaht seçimlerinde de ne kadar titiz davrandıklarını ortaya koydu. Birbirinden iddialı Veliahtlar, tahtına aday oldukları sanatçıyla en hit şarkısına düet yaptı. Çekimler tamamlandığında tüm sanatçıların ortak görüşü yarışmada elemeler başladığında büyük heyecan yaşanacağıydı.

Rafet El Roman, Veliahtları beklediğinden çok daha iddialı bulduğunu belirtti ve şunları söyledi : “Açıkçası, kendi Veliahtıma çok güveniyorum. Yarışmanın en iddialı Veliahtı olduğunun altını çiziyorum ama ilk çekimlerde tüm Veliahtları çok başarılı buldum. Herkes, gerçekten kendi müzik tarzına en yakın ve en iyi sese sahip isimleri Veliaht olarak seçmiş. Daha ilk bölümde çok sevdiğim ve saygı duyduğum sanatçıların Veliahtlarını eleştirmek, oy vermekte çok zorlandım. Hayatımda ilk kez bu kadar heyecanlandım. Yarışmada eleme başladığında Veliahtlara oy vermek gerçekten zor olacak gibi görünüyor”.

Popun taçsız kraliçesi Hande Yener ise, “bütün Veliahtları ilk programın çekimlerinde dinleme fırsatı buldum. Evet, cidden çok başarılılar ama benim Veliahtım tahta oturacak” dedi.

Veliahtı olarak oğlunu seçen Cengiz Kurtoğlu, “Oğlum Aydın aileden gelen müzik temeli, benim müziğimle büyümüş olması ve müziğimi en çok sevenlerden biri olması nedeniyle yarışmada iddialı. Beni en fazla Musa Eroğlu’nun koçluk yaptığı Veliahtı eleştirmek düşündürüyor. Herhalde eleştiremem diye düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Deniz Seki ise, “Veliahtım sadece ses yönünden, müzik yönünden değil hayat açısından da bana çok benziyor. Veliahtıma çok güveniyorum ama ilk çekimlerde tüm Veliahtları başarılı buldum. Musa Eroğlu, Nükhet Duru, Cengiz Kurtoğlu, Ümit Besen gibi yılların müzik ustalarının Veliahtlarını eleştirmek, oy vermek daha ilk bölümde çok zor oldu benim için ve elemeler başladığında nasıl oy vereceğim beni şimdiden kara kara düşündürüyor. “ dedi.

Atv ekranlarında Cumartesi Akşamı saat 20.00’da ilk bölümü seyirciyle buluşacak olan yeni müzik yarışma programı “Veliaht”, tarihteki “Taht Savaşlarını” aratmayacak gibi görünüyor. Türkiye’nin Starları, bu kez iddialı bir yarışma programında hem kendi “Veliaht”larını seçecek, hem koç’luk yaparak Veliahtlarını çalıştıracak hem canlı yayında en hit şarkılarına düet yaparak performans sergileyecek hem de rakiplerinin Veliaht adaylarına jüri üyesi olarak oy verecekler.

Her biri Müzik dünyasının kendi alanında Kralları ve Kraliçeleri olarak tabir edilen ünlü müzisyenler, bir yandan kendi Veliaht’larının birincilik ipini göğüslemesi için çalışırken diğer yandan sanatçı arkadaşlarının Veliahtlarına oy vererek hayatlarının en zor jüri üyeliği görevini yerine getirecekler. ATV ekranlarında heyecan fırtınası estirecek olan “Veliaht”, şimdiden magazin dünyasının gündemine oturdu. Tam bir görsel şölen ve müzik kalitesi ile seyircileri müziğe doyuracak olan “Veliaht”, her programda hem jüri olan hem de Veliahtlarına koç’luk yapacak olan sanatçıların “Taht Savaşlarına” da sahne olacak.

İLK 8 HAFTA ELEME YOK… SADECE HAFTANIN BİRİNCİSİ SEÇİLECEK…

Her hafta 8 dev ismin kendi hit olmuş şarkılarına, Veliahtları ile sergileyecekleri düet performansların ardından birbirlerine verdikleri oylar ve halk oylaması sonucu haftanın birincisi adını final programına yazdıracak… Kalan 7 ünlü isim, Veliaht adayları ile performans sergilemeye her hafta devam edecekler… Haftanın birincisi final programına kadar performans sergilemeyecekken, her hafta eksilen yarışmacının yerine yeni bir dev sanatçı ile veliahdı eklenecek…

HER HAFTA BİRİNCİ OLARAK ADINI FİNALE YAZDIRMAYI BAŞARAN 8 DEV SANATÇI VE VELİAHT ADAYLARI İLE YARIŞ BAŞLAYACAK…

8 hafta boyunca her hafta birinci olarak adını finale yazdırmayı başaran 8 dev isim ve Veliaht adayları ile final programı start alacak… Heyecanın doruğa çıkacağı final programlarında ise her hafta en düşük performans sergileyen bir Veliaht elenmeye başlayacak. Haftalar sonra birinci olan sanatçı ve Veliahtı para ödülünün yanı sıra, single sahibi olacak, turneler düzenlenecek.

Tam bir görsel şölen ve müzikalite ile taht savaşları eylül sonunda ATV ekranlarında izleyiciler ile buluşmak için gün sayıyor…[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Kubat'tan Hande Yener taklidi[/align]

[align=center][video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

fragmanını izledim herhalde ilk hafta kutsi cengiz deniz hande kubat rafet yarışıyor

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...