İçeriğe atla

2009 : Düm Tek Tek

Uğur

Pinlenen İletiler

Halk oylaması olsa Hadise'nin puanı , Türkiye'nin rekor puanı olacaktı yani

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Aynen öyle. Tüm sıkıntılar kızı buldu. O zaman şimdiki ekibi olsaydı, TRT biraz rahat bıraksaydı, karışmasaydı ve Moskova'daki yetkililere daha fazla baskı uygulasalardı ve Hadise de daha tecrübeli olsaydı ortada Alexander falan kalmazdı ortada.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Halk oylaması olsa Hadise'nin puanı , Türkiye'nin rekor puanı olacaktı yani :)

Aynen öyle. Tüm sıkıntılar kızı buldu. O zaman şimdiki ekibi olsaydı, TRT biraz rahat bıraksaydı, karışmasaydı ve Moskova'daki yetkililere daha fazla baskı uygulasalardı ve Hadise de daha tecrübeli olsaydı ortada Alexander falan kalmazdı ortada.

O kadar da değil. O yıl birinci hiçbir şekilde değişmezdi..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hadise yeniden gitmeli bence Eurovision'a.

Hadise birkaç ay önceki röportajında teklif gelirse ve ajandamız da uygun olursa seve seve Türkiye'mi yeniden temsil ederim demişti. Belki olur. Hadise şu an İngilizce albüm üzerinde çalışıyormuş. Dün radyoda bir programda söyledi : "

Şu an üzerinde çalıştığım İngilizce şarkım bugüne kadarki İngilizce şarkılarımdan daha farklı ve iyi. Biraz daha sabır istiyorum sevenlerimden dedi."

Klibindeki Türk bayrağı görüntüleri içinde : "Ben bayrağımıza aşığım. Dünyadaki en güzel bayrak kesinlikle bizim bayrağımız. Muhteşem. Belçika'da doğdum, büyüdüm, okudum, arkadaşlarım orada vs. ama hiçbiri toprağımın yerini tutamaz. Ben toprağıma, Türkiye'me aşığım." dedi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

O kadar da değil. O yıl birinci hiçbir şekilde değişmezdi..

En azından 2nci olurduk ya

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Halamın da sakalları olsaydı amcam olurdu

Gizlenmiş İçerik

Ayrıca şimdiki ekibi daha bi rezalet ama o konuya girmeyi hiç istemiyorum, neyse

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet Hadise halk oylamasında 203 puan ile 3.oldu. Ayrıca, Hadise o sürekli dediğiniz kötü performansı ile final jüri oylamasında 7. olurken, Can Bonomo "MÜTHİŞ!" dediğiniz şovla da ancak final jüri oylamasında 22.oldu. Yarı finalde sadece jüri oyları olsa finale bile kalamıyorduk.

O değil de, Can Bonomo'yla Hadise'yi kıyaslamak saçma. Her şarkı yarıştığı yıl içinde ele alınmalı, her temsilci ona göre yorumlanmalı bence. Bu yıl gerçekten çok iyi şarkılar vardı. Evet, Can Bomomo Hadise'den daha ''MÜTHİŞ!''ti şov konusunda. Hala söylerim, Hadise sade ve sadece yılbaşı gecesindeki gibi kotuyla, tişörtüyle çıksaydı sahneye ancak o zaman Azerbaycan'ı geçebilirdik. Yanlış kararlar verildi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hadise'nin şimdiki ekibi daha mı kötü? Yapma Allah aşkına Berk ya

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Whoop whoop yaptım bile, ablası rezalet

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tek ablası için bu yorumu yapma bence. Benim de sevmediğim yerleri var ablasının hatta kardeşinin bile. Ama her şeyiyle eskisinden kat kat iyi. En azından Hadise artık ne istediğini iyi biliyor. Evet, TRT'nin artık Hadise'yi gönderme olasılığı bence de düşük.. Ama Hadise bi gitse artık nasıl bir şarkı seçeceğini ve kimlerle çalışacağını iyi bilir. Bu da benim görüşüm

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tek ablası için bu yorumu yapma bence. Benim de sevmediğim yerleri var ablasının hatta kardeşinin bile. Ama her şeyiyle eskisinden kat kat iyi. En azından Hadise artık ne istediğini iyi biliyor. Evet, TRT'nin artık Hadise'yi gönderme olasılığı bence de düşük.. Ama Hadise bi gitse artık nasıl bir şarkı seçeceğini ve kimlerle çalışacağını iyi bilir. Bu da benim görüşüm

Gizlenmiş İçerik

Öyle gelsin canımı yesin ama A Good Kiss albümünün ardından Düm Tek Tek'le gelince ve şu anki hiçbir çalışması da o albümün üstüne çıkamadığından şüpheliyim ben
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O değil de TRT bu saatten sonra beni gönderir, yine de Hadise'yi göndermez Erevizyon'a.

Ahahah sen gitsen 1nci olursun bence

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...