İçeriğe atla

2008 : Deli

Uğur

Pinlenen İletiler

[video=youtube]

2008 - Mor ve Ötesi / Deli

Söz ve Müzik : Harun Tekin , Düzenleme : Tarkan Gözübüyük

(138 Puan - 7incilik)

15 Şubat gecesi Ahu Tanrıkulu'nun sunumuyla İstanbul TRT Tepebaşı Stüdyoları'nda gerçekleştirilen lansmanla halka tanıtılan 'Deli' Sırbistan'da düzenlenen yarışmanın yarıfinalini 7. sırada tamamladı, finalde de 138 puan toplayarak 7. olabildi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mor ve Ötesi, Türkiye'deki en kaliteli gruptur. Sözler ve müzik çok güzel, koreografi de olağanüstü mükemmel. Ama keşke "Bir Derdim Var" tarzı ile katılsaydık. O sene jüri oyları da devrede olsaydı biz jüri oylarında birinci olurduk ve genelde 4. olabilirdik.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Jüri oylaması olsaydı da bir şey değişmezdi. Şarkı güzel ama Eurovision'luk bir şarkı değildi sanki klasik bir albüm çıkarılmış bu da tanıtım showu.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ayrıca 2008 yılındaki harika rakiplerin yanından iyi sıyrıldı bence , Hero

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
Shady Lady

Gizlenmiş İçerik

My Secret Combination

Gizlenmiş İçerik

vs..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu şarkının jüri oylarında 14. olduğunu bildirmek isterim ''Jüri olaydı biz kazanırdık'' diyen arkadaşa...

Türkçe bir şarkının 7. olması beni gururlandırsa da sönük bir yıl, iyi bir grup ama esc için kötü bir seçim..

Aynen Türkçe bir şarkının 7. olması aslında güzel .. Ama oldukça vasat bir seneydi Ani Lorak Kalomira vs vs Düşününce daha iyi anlıyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

çok iyiydik

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> şarkı da çok hoştu,ama 2008 gene olarak sönüktü bence de..Ani Lorak hariç tabi ki ! ölürüm ona harikaydı ! kesnlkle yendi hakkı !!!!!!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

@Beran jüri her yıl oylama yapılıyor 2008 de bu teleoylamaya yansıtılmadı ama yine de jüri oylaması vardı.

Yayınlandı mı ki sonuçlar? ilk defa duyuyorum..

Bu arada Mor ve ötesi'nin şarkıyı avrupa birliğine yazdığını duydum:D biraz geç oldu ama olabilitesi var...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

o sene şarkının teması çok iyiydi yaa...osmalı zamanındaki deli figürlerinin kullanılması falan...muhteşemdi bence.....isveç ve norveç daha iyi sonuç almalıydılar...ama beni en etkileyen performans tabiki de zeljko nun bestesi ''oro''nundur....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

o yıl jüride olan bir arkadaştan ögrenmiştim yanlış hatırlamıyorsam. Hatta türkiyenin oylamasında ani lorak12 alırken azerbaycan ancak 8 puan alabilecekti. Bir de 2007de kenan 12. Olacaktı şimdiki sistem olsaydı sadece bu kadarını biliyorum

o arkadaş diğer ülkelerin oylamalarını nerden biliyormuş??

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...