İçeriğe atla

İyi ki doğdun Adminciğim!

Pixel

Pinlenen İletiler

11627714633 yillik ikizim qq iyi ki dogdun seni tanidigimda 13 yasimdaydim simdi resit oldum qq daha nice uzun mutlu yillara insallah ;)

Reşit oldun üstelik zenci oldun kafa sallıyorsun durmadan.

Zencileri severim. :) :) :)

Pisliiiiiiiiiiiiiiiiiiik belli :h
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Doğum günün kutlu olsun Uğur'cum nice yaşlara beraber inşallah!

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlk ben kutladım.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
Neyse buradan tekrar kutlayayım;

Şu an git döneminde olsak da (

Gizlenmiş İçerik

) iyi ki bu siteye gelmişim, iyi ki seni tanımışım. Mutlu yıllar!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Git dönemi ne la?

* Kıt dönem

* Tatile gidilen dönem (git dönemi)

İkisinden biri bence

Gizlenmiş İçerik

:pray:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur,

Hem Facebook'tan hem buradan yazmak istemiyorum. Buradan yazacağım.

Seninle tanıştığımız 2011 yılını hatırlıyorum. SMF altyapısı ile ETSC'nin 6. yarışmasıydı. Malta ile finale çıkmıştım.

O zamanlar seni tanımıyordum. Şu an iyi ki tanımışım dediğim insanlardan birisin kesinlikle.

Seni tanıdığım dönemde birçok yarışma gördük. Beraber güldük, beraber dertleştik, beraber sabahladık yeri geldi.

Birçok şey yaşadık, ama iyi, ama kötü. Ama bugün şunu biliyorum ki sen hayatımda (belli etmesem bile) değer verdiğim insanlardan birisin.

Bilemiyorum, içimdeki sevgiyi anlatamadım şu an.

Gizlenmiş İçerik

Anlatmak isteyip de kelimelere dökemediğim çok şey var. Ama şunu biliyorum. Seni iyi ki tanıdım. Umarım hep hayatımda olursun.

Ben de bildiğin bir şarkıyı hediye etmek istiyorum sana. Umarım hayatın hep istediğin gibi güzel gider. ^^

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

(bu sitedeki gerçek) İzlandalı seni seviyor.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Duygulandim gercekten. Nasil tesekkur etsem bilemedim icimizdeki Izlandali! Mutlu oldum cok. Cok tesekkurler.......

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gece yarısı bi happy birthday mesajı attım Skype'tan ama pek takılmadım, tekrardan doğum günün kutlu olsun

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gece yarısı bi happy birthday mesajı attım Skype'tan ama pek takılmadım, tekrardan doğum günün kutlu olsun

Gizlenmiş İçerik

Ya benim Skype'imda sorun var sanirim ya da ben Skype kullanmayi bilmiyorum Cem de yazmis taa kac zaman sonra gordum. Alisamadim ben o rezil programa ya, msn varken adi bile gecmez onun, sadece konusmak icin iyi.

Tesekkur ederim Enescim.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...