İçeriğe atla

2007 : Shake It Up Shekerim

Uğur

Pinlenen İletiler

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

2007 - Kenan Doğulu / Shake It Up Shekerim

Söz ve Müzik : Kenan Doğulu

(163 Puan - 4üncülük)

52'cisi Finlandiya'nın başkenti Helsnki'de 2007 yılında gerçekleştirlen yarışmada 2006 yarışmasındaki yöntem uygulandı. Bu sefer TRT'nin kararı Kenan Doğulu yönünde oldu. 'Shake it Up Shekerim' isimli İngilizce şarkısıyla 4'üncü olan Kenan Doğulu , her ne kadar iyi bir derece almışsa da daha yüksek bir derece beklediğini belirtti.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 33
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

42 şarkının 40'ının güzel olduğu bir yılda çok şey istemiş Kenan.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

11-12 yaşlarında birinci olmasını çok istiyodum. Bi de Verka ve Elitsa & Stoyan'ın ilk 3te yer almasını ama büyüdükten sonra fikirlerim de değişti. Yine de fena bir şarkı değil. En azından gösteriş açısından yapılmış bu şarkı.

bende ozaman 12 yaşındaydım ben 1. olmasını istemiyodum çünkü 1. olabilicek bişey göremiyodum ama ilk 3 e girmesini çok istemiştim ah ah en sevdiğim en heyecanlı yıl

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

helsinki are you readyyy!! imajımızı düşürdünüz orada. türkiye turnesi mi zannetin orayı kenan?

verkanın şarkısıyla dalga geçiyordum o zamanlar bir baktım 2. sırada

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hoştu da şarkı ismi bildiğin emoca

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> 4ncülük gayet harika,finlandiya kesnlkle tekrar kazanmalıydı aptal şarkısıyla sırbistan değil !!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Ben de büyüdüm ama hala seviyorum onu napıcaz?

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ha ha hey hey hey bölümünde kalkıp oynayasım geliyor

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ha bi de alın size Kenan'ın dansı =

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kenan elinden geleni yaptı aldığı derece güzel bi derece bence can bonomodan iyiydi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> en güzel sahneside mendil çıkartıp halay çekmesi hey hey die bağırmasıydı çok duygulanmıştım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kenan elinden geleni yaptı aldığı derece güzel bi derece bence can bonomodan iyiydi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> en güzel sahneside mendil çıkartıp halay çekmesi hey hey die bağırmasıydı çok duygulanmıştım

aynen katılıyorum melih, o kısmı ben de çok seviyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> performans, enejisi falan çok iyiydi bence de

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İbretlik şarkı yolladığımız sene. Tövbe Bismillahirrahmanirrahim.

Kenan pek bir popülerdi. "Türkiye süperstarını yolladı." haberleri pek çok vardı yabancı basında. Özellikle Finlandiya basını pek bir abartmıştı. Bir gazete "İşte Eurovision'un bu seneki birincisi" gibisinden bir başlık atmıştı ESC haftası Kenan'la yaptığı röportaja. Bi yandan R&B sevdasına, bi yandan Türk'üm ben halay çekerim sevdasına Sertab çakması olmaya çalışan bir sh*t yolladık o sene. O kadar iyi şarkının olduğu bi senede (Bence en iyi escdir 2007) nasıl o dereceyi almış onu da aklım almıyor sHéKerLéRim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/laugh@2x.png 2x" width="20" height="20">é.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

Kenan Doğulu - Shake it up şekerim

Şarkı açıklandığı yıl yani 2007 de 12 yaşlarındaydım şarkıya adeta bayılmıştım birincilik istiyordum zaten bazı anketlerde de potekiz ile türkiye 2007 de yarışır diyorlardı ve acık ara zirvede idiler hatırladığım kadarıyla . O sene 4. olduk üzülmüştüm birinci olmasını istiyordum her neyse yıllar gecti falan fistan simdiki yorumum ise şu şarkı hala güzel eğlenceli ve ben hala bu şarkıyı cok seviyorum fakat anlamı aşırı derecede sacmaymış

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> olsun 4. lük iyi bana göre iyi iş çıkardı kenan helal olsun bence en kötü esc senesi 2007 idi sahnesiyle showlarıyla sarkılarıyla acılışıyla herseyiyle vasattı bana gore arada parlayan iki üç şarkı vardı o kadar

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...