İçeriğe atla

yabancı dizi My Mad Fat Diary

Enes

Pinlenen İletiler

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

My Mad Fat Diary, Rae Earl'ün My Fat, Mad Teenage Diary isimli kitabından televizyona uyarlanmış bir İngiliz yapımı dizidir. 2013 senesinin Ocak ayında yayınlanmaya başlamış, 6 bölümlük ilk sezonunu bitirmiştir. İkinci sezon için onay alan dizi ikinci sezonunu 2014 yılının Ocak ayında yayınlayacak.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Hikaye 1996 yılında geçiyor. 4 ay klinikte kaldıktan sonra eve geri dönüp çocukluk arkadaşı Chloe'un arkadaş çevresine katılan Rachel Earl'ün hikayesini anlatıyor. Chloe dahil tüm arkadaşları onun 4 ay boyunca bir klinikte değil de Fransa'da tatilde olduğunu zannediyorlar. Problemli bir gencin sosyal hayata atılımını anlatan dizi'nin en çok takipçisi olan ülkelerden biri de Türkiye

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Simdi baslicam, sonra 2014 Ocak'a kadar 2. sezonu bekle. Orphan Black, Shameless bu hepsi ayni donemde baslayacak bir de. Of.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> Basliyim yarin ben buna.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Simdi baslicam, sonra 2014 Ocak'a kadar 2. sezonu bekle. Orphan Black, Shameless bu hepsi ayni donemde baslayacak bir de. Of.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> Basliyim yarin ben buna.

Gizlenmiş İçerik

ya ben çok beğendim biraz ergen dizisi ama who cares eğlenceli

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben o kadar dizi önerdim birine başlamadın. Nıt nıt nıt.

Ama ben ask, nefret, entrika, kiskanclik, gozyasi, dram, mutluluk, aile seviyorum.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yarın açık kafayla başlarsın şimdi başlama bence. Aynen dizi bi UK'de bi Türkiye'de çok izleniyomus sanırım bi de dizinin yönetmeni falan Türkiye'yi seviyormuş tatile geldiğinde aldığı şeylerin fotoğraflarını twitterdan paylaşıyormuş

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ve sen yine uyumadin. Burda ezan basladi, orda da okunur birazdan.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

2. sezon harika basladi. Sanirim bu sezon romana sadik kalmiyolar senaristler girdi devreye daha fazla.

Bence Rae'nin yeni gozdesi okulda tanidigi su tombalak cocuk olacak, ayni zamanda grup seanslarinda karsilastigi, cok seker bence ya, ben simdiden yakistirdim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Bence Rae'nin yeni gozdesi okulda tanidigi su tombalak cocuk olacak, ayni zamanda grup seanslarinda karsilastigi, cok seker bence ya, ben simdiden yakistirdim.

Aynen oyle oldu.

Gizlenmiş İçerik

Chole ne kadar iyi bi kizmis aslinda, Rae ne kadar da bencilmis. Finn'in hala Rae'ye asik olmasina ne demeli? Umarim dizi bu sezonda bitmez, kafamda cok soru isareti var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Ilk sezon 6 bolumdu, bu sezon 7 bolum surdu ve bitti.

3. sezonun cekilip cekilmeyecegi hakkinda net bi bilgi yokken dizi oyuncularindan Nico Mirallegro Twitter hesabindan sezon finalinin yayinlandigi gun "To be continued.." tweetini atarak kafalari karistirdi.

Umarim 3. sezon cekilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...