İçeriğe atla

korku American Horror Story

Muzo

Pinlenen İletiler

4. sezon finali en güzel sezon finali oldu bence bu dizinin. Freak Show genel olarak sevilmese de benim en sevdiğim ikinci sezon oldu.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Jessica Lange 5. sezon için dizide olmayacakmış büyük olasılıkla, çok üzücü bir duurm umarım yerini doldurabilecek birisini bulabilirler. 

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İyi de diziyi dizi yapan Jessica Lange. Jessica olmazsa ne yapabilirler ki?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ayrıca o kadına her rol çok iyi oturuyor. Jessica olmasa bile umarım Taissa Farmiga ve Evan Peters olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

^Ablasının aksine Taissa çok kötü bi aktris o yüzden o olmasa daha iyi olur. Kendisinin olmadığı iki sezonun AHS'nin en iyileri olması sürpriz değil 

Gizlenmiş İçerik

Evan Peters'ın da son iki sezondaki rolleri çok kötü yazılmıştı, öyle olmaya devam edecekse o da diziden uzaklaşabilir. 

Şu andaki kadro her ne kadar çok iyi olsa da Jessica Lange'in yerini doldurabilecek birisi yok, o yüzden tanınan ve sevilen yeni birisini/birilerini kadroya eklemeliler. 15 Mart'ta sanırım PaleyFest'te yeni sezonla ilgili detaylar açıklanacak, orada belli olur sanırım ne yapacakları. 

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Jessica'nın 5.sezonda yer almayacağı çok önceden söylenmişti, son bir ayım aşırı yoğun geçtiğinden hala son 5 bölümü izleyebilmiş değilim ama izlediğim kadarıyla Coven'ı geçemese de ilk iki sezondan daha iyi Freak Show.Jessica Lange konusuna gelirsek o olmazsa dizi büyük ihtimalle tökezleyecektir, yerini doldurabilecek biri olduğunu ben de sanmıyorum ama tek umudum Kathy Bates.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

^Jessica Lange en son duruşunu "belki dönerim"e getirmişti, o yüzden pek çok takipçisi gibi ben de bi umut bekliyordum 

Gizlenmiş İçerik

Kathy Bates en son bi diziye başrol olduğunda dizi sadece 2 sezon sürmüştü, Jessica Lange gibi star ışığına sahip değil kendisi o yüzden başrol olması durumunda diziyi taşıyamaz.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kathy Bates'i sadece Harry's Law ile tanımlama gibi bir hataya düşmemek gerekir, sanırım son dönemlerde çok arka planda kaldığından kendisinin ne denli bir oyuncu olduğu göz ardı ediliyor.Mevcut kadroda Lange'in boşluğunu doldurabilecek tek oyuncu kendisi.Üçüncü sezonda üçlünü (Lange-Bassett-Bates) birarada olduğu sahnelerde iki müthiş oyuncuyu da gölgede bırakabilmişti.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kathy Bates'e kötü oyuncu demiyorum ki, haddime de değil öyle bi şey demek. Sadece insanları çekecek isim gücüne sahip değil kendisi. 

Gizlenmiş İçerik

Zaten Emma Roberts'ı çıkartırsak bu sezonun ana kadrosundaki hiçbir aktris kötü değildi, Frances, Kathy, Angela, Sarah falan. Geri döndüklerinde yine çok iyi olacaklarına da eminim ama Jessica ya da ona yakın biri olmadan olmaz diye de düşünmeye devam ediyorum 

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Jessica Lange American Horror Story'e başladığında insanları çekecek güce sahip değildi zaten, uzun zamandır o da büyük bir iş yapmıyordu benim de demek istediğim bu.Freak Show'a gelecek olursak evet kadroda kötü oynayan pek kimse yok, fakat Evan Peters'ın oyunculuğu göze batıyor biraz, onun nedeni de karakterin pek sağlam olmaması.Penny'yi oynayan kız bir facia (anasına çekmemiş, dünyadaki en iyi öğretmene sahip ama ne yazık ki iş yok), Emma Roberts'ı da diziden değil endüstriden çıkartsınlar artık bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Her ne kadar birkaç sene önce Grey Gardens'la Emmy almış olsa da Jessica Lange Yardımcı oyuncu olarak başlamıştı ilk sezona. İlk sezonda seyirciyi çekmesi beklenen isim Connie Britton'dı, Friday Night Lights bittikten sonra başlamıştı ilk sezon falan. Kathy Bates de aynı şekilde yardımcı olarak geldi ama ilerleyişleri aynı olmadı, bu sezondaki karakteri pek sevilmedi, fazla ekran süresi yoktu vs. 

Grace Gummer'ın o kadar kötü olduğunu görünce ben şok zaten. 

Gizlenmiş İçerik

Yetenek genlerle geçmiyormuş ya da ablasına, kardeşine falan geçmiş. 

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aa sezon finalini izlemedim daha hemen izleyeyim. Ben de bir seveni olarak biraz analiz edeyim. Bence ilk sezon ve ikinci sezonun çok daha karanlık havaları vardı son iki sezonla kıyaslarsak. İlk sezon özellikle çok iyi başlamıştı ama finaline doğru biraz komikleşti bence, çok beğenmedim final bölümlerini. 

İkinci sezon her şeyiyle benim en iyi sezonum sanırım. İyi bir kurgu, çok iyi seçilmiş bir tema vs. 

3.sezon da bence bu dizinin en başarısız sezonu. Bizim gibi sevenler için hiçbiri kötü değil tabii ama ben 3'ü çok soft buldum ve biraz da ergen bir hikayesi vardı bence, Zoey karakterinden nefret etmiştim.

Freak Show ise güzel,özellikle final bölümlerine doğru içine dram da katması çok hoş oldu. 

Bence dizinin en güzel yanı her sezonda ilginç mitolojik hikayeleri anlatması. Bildiğim kadarıyla da tüm sezonların aslında bir bağlantısı ortaya çıkacakmış. Heyecanla bekliyorum 

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim için tam tersi, ikinci sezon çok iyi bir temayla başlamış olsa da senaryosu vasattı.Üçüncü sezon ondan daha aşağı düzeyde bir temayla başladı fakat özellikle son bölümlere doğru teknik anlamda mükemmel düzeye ulaştı.Oyunculuk bakımından da en üst düzey üçüncü sezondu ayrıca. (Zoey'i ben de hiç sevemedim).Beni başından sonuna tatmin edebilen tek sezon oydu.Freak Show'da çok iyi ilerlemesine rağmen benim beklentilerimi karşılayamadı, (Lange ve Bates hariç) tabi daha son 3 bölümü hala izleyebilmiş değilim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu kadar kötü bir final yapabilen insanları gerçekten tebrik etmek lazım, son 5 dakikası hariç hiçbir yerini hiçbir şekilde beğenmedim.Çok sıradan ve sorunlu bir finaldi.Ayrıca sezon boyunca yükselen bir performans gösteren Finn Wittrock'un rezalet performansını da açıklasın birisi bana mümkünse.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Jessica Lange diziden ayrılma sebebini açıkladı. "Lady Gaga ile çalışmak istememesi." Bir daha AHS'de yer almayacağını açıkladı. Ryan Murphy ise bu eksikliği kapatmak için çok uzun süreleri olduğunu, senaryo ve iddialı oyuncularla o farkı kapatıp çok daha iyi bir sezon geçirebileceklerini dile getirdi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...