İçeriğe atla

2006 : Superstar

Uğur

Pinlenen İletiler

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

2006 - Sibel Tüzün / Super Star

Söz : Sibel Tüzün-Michael Kuyucu , Müzik : Sibel Tüzün , Düzenleme : Taşkın Sabah

(91 Puan - 11incilik)

2006 yılında 51'incisi komşuda düzenlenen yarışmaya 2003 ve 2004'te olduğu gibi sanatçıya teklif götürme sistemi uygulandı; sonucunda Sibel Tüzün'de karar kılındı. Tüzün'ün hazırladığı üç şarkıdan 'Süper Star' ı seçen TRT jürisi şarkıyı Atina'ya gönderdi. 'Süper Star' 91 puan alarak yarışmayı 11'inci tamamladı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

İsrail'deki puana şaşırırım da Yunanistan'a neden şaşırdınız? Kadın Yunanca versiyon yaptı, gitti Yunanistan'da bi çok kanalda ve radyoda söyledi bu versiyonu, etti. Doğal yani.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eurovision tarihinin ve Türkiye'nin en orjinal şovlarından birisi kesinlikle.

Gizlenmiş İçerik

Şarkı da bence güzeldi, Ingilizce söylenseydi ilk 7'de olurdu bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Mr. Impossible ya da Superstar'ın İngilizce versiyonu olsa çok daha farklı olabilirdi. İlk 5'te olabilirdik Sibel'le de gurur duyuyo olabilirdik.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Türkçe versiyonu yok ki onun.

yayınlanmadı çünkü.. bahsettiğim yarışmada şarkıyı ingilizceye çevirdiklerini söylemişti..

Bak bir haber buldum:) Trt o yıl Sibel Tüzün'e türkçe şarkı hazırla demişti.. trt'ye gönderdiği şarkılar da türkçeydi.. yani en azından öyle hatırlıyorum:) http://magazin.ekolay.net/magazin-haberleri/65/358796/Eurovisiona-iki-saat-sporla-haz%C4%B1rlan%C4%B1yor.aspx

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aynen diaspora dışında sadece Yunanistan ve İsrailden puan gelmişti çok şaşırtıcı...

Hakkı yendi diye düşünüyorum ama Sibel'in hakkını en çok TRT yedi...

Mr. Impossible gibi müthiş bir şarkı dururken superstarı kim seçti ki ? Superstar kötü demiyorum ama Mr Impossible on basardı ilk 5e de açık ara girerdi diyorum.. 2.si 2002'den beri herkes ingilizce söylemekte serbest iken sadece gülseren ve sibele yasak getirildi.. Superstar ingilizce olsaydı ilk 10a rahat girerdi diye düşünüyorum.. Sesi gayet iyidi sadece yarı finalde bir kere detone oldu onun dışında hatası yoktu. Fazla dans etmedi ama şov iyidi.

birebir katılırım ben bu yoruma

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

cidden çok iyiydi bu şarkı. O zamana kadar yollamadığımız bir tarzda gittik müzik olarak falan. Ben hala izlerim, dinlerim, oynarım..

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> tek keşkem ingilizce versiyonuyla söyleseydi ki bu da onun suçu değil sevgili biricik çok sevdiğimiz (!) TRT'nin suçu..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Beğendiğim 5 Şarkımızdan Biri Çok Seviyorum

Gizlenmiş İçerik

:heart:

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

cidden çok iyiydi bu şarkı. O zamana kadar yollamadığımız bir tarzda gittik müzik olarak falan. Ben hala izlerim, dinlerim, oynarım..

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> tek keşkem ingilizce versiyonuyla söyleseydi ki bu da onun suçu değil sevgili biricik çok sevdiğimiz (!) TRT'nin suçu..

Tamamı İngilizce okunsa en azından ilk 10'a girerdi belki. Ben de seviyorum bu şarkıyı.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...